1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką nagrywarkę kupić i co z nią później zrobić.:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KainPL, Sierpień 30, 2013.

1. KainPL

KainPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Wiem, że na forum jest mnóstwo takich tematów i podobnych, jednakże prawie wszystkie są nieaktualne, w większej lub mniejszej części, bądź też są tak obszerne, że można zgłupieć przy pierwszym kontakcie z nimi.

Przede wszystkim potrzebuję kupić nagrywarkę. Znalazłem coś takiego:
    LITEON iHAS124B + Ixtreme Burner Max Sklep/Kraków (3504932696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jak możecie to zaproponujcie alternatywę ze sklepu morele.net. Jeśli nie to wezmę to co wyżej i będę się dalej bawił.

Na aukcji proponują "ustawione parametry EEPromUtility które są niezbędne do poprawnego nagrania płyty xgd3". Czytałem też coś o flaszah nagrywarek, ustawianiu ich pod określone dvd, używaniu jakiegoś programu wraz z imgburm. Do tego jeszcze zabezpieczenia [JTAG/RGH], [XGD3], [LTx].

Opiszcie proszę po kolei co z tą nagrywrką zrobić, jakie programy zainstalować, jakie płyty kupić by to miało sens na dzień dzisiejszy. Nie chodzi mi o przepisywanie tutoriali z innych postów, tylko o usystematyzowanie tej wiedzy. ewentualnie o podanie odnośników co i jak zrobić, oraz z jaką wersją.

Mam też pytania odnośnie konsoli. Jaka jest obecnie polecana wersja przeróbki? czy można zgrywać gry na dysk? Czytałem, że był z tym kiedyś problem. Do tego trzeba było odpalać jakąś mp3 przed włączeniem gry, gdyż inaczej nie działała.

Osoby z wiedzą i chęcią prosiłbym o stworzenie aktualnego tutorialu, gdyż wiele z tych na pierwszych stronach jest datowanych na 2011-2012r, a nawet 2009. Nie wątpię, że mają one wiele przydatnych informacji, i kosztowały sporo pracy. Lecz dla osób takich ja, które są zielone i próbują się czegoś dowiedzieć wprowadzają dodatkowy zamęt i 20 różnych problemów z którymi się nie spotkam w nowszych wersjach, oraz nie wspominają o problemach właśnie w tych nowszych wersjach.
    rozpisałem się...

Pozdrawiam,

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
  4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja poszedłem na łatwiznę i kupiłem już zmodyfikowany napęd (dla mnie różnica rzędu ~10zł to żadna różnica, bo ta nagrywarka to i tak koło 100zł kosztuje, a musiałbym stracić dzień na szukacie tego modelu w moim mieście), jeżeli boisz się ze coś się schrzani to będzie to myślę najlepszy wybór.

Tematy są jak najbardziej aktualne, bo nic się nie zmieniło :)

5. KainPL

KainPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie łatwizną są morele bo składam tam kompa. Jeśli kupie tego z netu będę sam musiał go zamontować. A ostatnio w puszcze bawiłem się przy pentium 200. Już nawet kable tak samo nie wyglądają...
    @delimos1 az mi głupio że tak łatwo Ci poszło.
    Poczytam i najwyżej będę dopytywał. Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum