1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarke polecacie??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kozi3214, Lipiec 11, 2011.

1. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Cześć.
    Mój problem tkwi w tym, że kiedyś kiedy nie myślałem o kupnie xboxa360, a tym bardziej o nagrywaniu gier na niego kupiłem pierwszą lepszą wypalare (był to litek).Nie znalazłem się wogóle na tym chciałem tylko nagrywać gry na xboxa pierwszej generacji i różnego typu innych rzeczy.Zakupiłem niedawno xboxa360, pierwsze gry dostałem razem z nim i miałem troche porzyczonych,lecz wiadomo wszystko sie kiedyś nudzi więc porzyczałem cały czas gry i na dłuższą mete nigdy nie dostawalem danej gry która chciałem bardzo zagrać.Postanowiłem spróbować sam nagrywać, lecz z moją nagrywarką nie odniosłem sukcesu.Po wywaleniu 40zł na płyty doszedłem do wniosku żeby kupić porzadną nagrywarke i chciałem prośić was o pomoc bo nie sztuka kupić za 200zł jakiś bubel:)

Z góry dziękuje za odpowiedź:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    optiarc AD-7260S + wgranie firmware z bitsettingiem (do znalezienia w necie) lub litek ihas 124 (ma możliwość zrobienia crossflasha na plextora A890)

4. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Ok, dzięki.
    Ma ktoś jesczcze jakieś propozycje??
    Słyszczalem i czytałęm na tym forum że pionery sa dobre - może się ktos wypowiedzieć o tych nagrywarkach??

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Do modelu 116 lub 216 najlepsze z najlepszych.

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no tylko że nówki pionka nie dostanie ;) a używany napęd to nie najlepszy pomysł ;) ostatnio na ebay widziałem 112 za 350zł .

Wczytywanie...

Poleć forum