1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką nagrywarkę wybrać ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jumper3123, Maj 10, 2015.

1. jumper3123

jumper3123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bristol
    Siemka, jestem posiadaczem xbox 360 jest on przerobiony na LT 3.0 a jak wiadomo żeby grać w gry z RGH 3 normalnie jak i przez internet musimy posiadać nagrywarkę iHas, niestety nie mam pojęcia jaką kupić, jest parę tematów wszyscy polecają Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) lecz niestety w UK ( tutaj mieszkam) życzą sobie za tą nagrywarkę jak żyd za matkę ;) I tu właśnie nie mam pojęcia dalej jaką inną mogę wybrać, mógłby mi ktoś napisać którymi modelami mogę spokojnie nagrywać gry, bez obaw że nie odpali albo źle się nagra :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jumper3123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bristol
  4. jumper3123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bristol
    Okej, niestety jak napisałem wcześniej mieszkam w Wielkiej Brytanii, i niestety polskie serwisy odpadają :( szukam czegoś na zagranicznych ale ceny zaczynają się od f35 :/

5. michal156

michal156 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem ostatnio
    LiteON iHas 122-14EU cena w polsce około 50 zł , nagrałem już 30 gier , wszytsko chodzi elegancko ! płyty Verbatim , Polecam ! :)

6. Rurak

Rurak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tanio bardzo zakupiłeś. Ja jakoś zakupiłem nagrywarkę z Amazonu w kwocie właśnie 80 zł. Ona naprawdę jest dobra dalej mi służy aż miło. Nie nagrywam płyt Verbatim bo one mają tylko dobre nazwy i nic więcej. Po prostu się nie opłaca przepłacać, wolę płyty TDK.

7. jumper3123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bristol
    Witam, temat już nieaktualny, w niedzielę zakupiłem jednak LiteOn iHas 124B zapłaciłem w przeliczeniu jakoś ok. 200 zł, ale przynajmniej będę miał pewność że wszystko będzie okej. Dziękuję bardzo za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum