1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka najlepsza rozdzielczość HDTV?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szymon.k, Grudzień 27, 2013.

1. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam :D Mówię z góry jeżeli temat taki się powtórzył to proszę mi podać link i usunąć temat.
    Otóż mam taki problem, chce kupić GTA V i fife 13 :D no ale to tam szczegóły i teraz chce uzyskać jak najlepszą rozdzielczość dla xboxa, o to przykłady które mogę wybrać :
    -480p
    -720p
    -1080i
    -1080p
    -1024x768
    -1360x768
    Jaka z tych rozdzielczości będzie najlepsza do gier ? Obecnie gram na 1080p ale nie wiem czy to dobre :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W 720p jest GTA wiec optymalnie taka będzie najlepsza.

4. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No ale na pewno obsługuje tylko 720p ? co będzie jeżeli nastawie na 1080p ? Bo słyszałem że 1080p jest to najlepsza rozdzielczość i na razie tam sobie ustawiłem, dobrze zrobiłem? Ale wrócę do tego czy gta v będzie działało na tym 1080p ?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1080p to najwyższa rozdziałka, ale mało gier na X360 ją obsługuje, więc albo ustaw 720p, albo zostaw 1080p (ja tak mam u siebie od 3 lat i obraz jest elegancki) i graj.

Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum