1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka pierwsza konsola?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukasoon, Czerwiec 8, 2012.

1. lukasoon

lukasoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaką konoslę jest lepiej kupić na start przygody z Xboxem? Nową, by ieć pewność że będzie ona sprawna na 100% (mam na myśli wersję Slim) czy używaną (bez żadnych przeróbek, innej nie biorę pod uwagę) z zestawem gier (zazwyczaj jest to 5 gier, okazjonalnie z dodatkowym padem)? Na allegro zazwyczaj pojawiają się Slim (w przypadku nowych) lub Slim i Premium (w przypadku używanych konsol). Dodam że na początek ciężko będzie mi się zdecydować na kilka nowych gier (czy aby używane kupowane przez allegro, nie będą w sposób permamentny ograniczone do gry jedynie w Single Player, bez możliwości Multi?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ile chcesz wydać? . odrazu slim jak nie chcesz piracić(cicha dobra nie psująca się nowoczesna)

4. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na nową planuję wydać do 700 zł trochę droższa ale posiada w zestawie dysk 250 GB, który w przypadku nowej Slim musiałbym dokupować, bo zazwyczaj w zestawie nie ma go dołączonego. Z kolei w przypadku konsoli używanej planuję a) 600-700 zł jeśli w skład zestawu wchodzą ciekawe gry tutaj b) 600 jeśli konsola jest używana, lecz bez specjalnych dodatków

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to slim z dyskiem 250gb polecam

6. Yerin666

Yerin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PO co slim ? Za 400zł masz Falcona i Jaspera, jak dbasz o sprzęt to rrod ci nie wyskoczy a przy okazji zaoszczędzisz.

Moja pierwsza to Falcon i nie żaluję.

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli nie zamierzasz przerabiać konsoli, to weź Slim'a albo Elite Jasper'a. Wszystko zależy od tego, czy bardziej zależy Ci na grach, czy na dysku/płycie głównej konsoli. Jeśli dbasz o Slim'a/Jasper'a, to jest bardzo mała szansa na nieoczekiwane zepsucie się konsoli.

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    No to kolego mi właśnie Falcon strzelił RRODA, co prawda wytrzymał długo ale taka jest naturalna kolej rzeczy dla tego modelu.
    Polecam Slima z uwagi na małą awaryjność i niesłyszalny wiatrak czego nie powiem o Jasperze.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    tylko Falcona nowego nie dostanie tylko używkę a wtedy ryzyko jest duże bo nie wiadomo jak poprzedni właściciel obchodził się z konsolą.
    Bierz Slima jest bardzo mało awaryjny, cichy oraz posiada Wi-fi :)
    Co do Falcona nie mam złego zdania mój chodzi do dnia dzisiejszego, ale jestem jej pierwszym właścicielem. Konsola jest już po 3 letniej gwarancji MS :)

10. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za rady, które przekonały mnie że lepiej wziąć Slima. Nowa konsola to w końcu nowa, nie popsuje się tak szybko, a i przyjemność z powolnego kolekcjonowania bardzo drogich gier też jakaś będzie :/ Kupując gry na allegro (używki) nie będę mógł grać na nich w multi, prawda? Chodzi o te sprawy z wykorzystanym kluczem itp.

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i po to głupia gadka slimka z 250gb i spokój cicha i rozsządna faty to złom.
    edit mam slima 2lata kiedyś miałem fatke głośne to i do niczego tak naprawde miałem fatke czy to jasper czy falcon masz kase taką ,że slima z 250gb se lekko kupisz

12. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up
    No właśnie po przeszukaniu całego allegro, ta konsola jest najtańsza, a i tak przekracza mój budżet o 100 zł (razem z przesyłką) :/ Żadnego tańszego Slima z dyskiem nie znalazłem (mógłby być nawet mniejszy ten dysk, 130 GB by wystarczyło) ale takich zestawów nie ma na allegro. Wiem bo szukałem, i robiłem to długo i żmudnie. :/

13. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to bierz 120gb, po co ci stary jasper na slimie się nie zawiedziesz mam xa 2lata na fata nie zamienie raczej

14. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No przecież tłumaczę że nie ma na allegro (tam mimo wszystko najtaniej) w sprzedaży Slimek + dysk 120 GB. Są albo wersje Slim bez dysku, albo Slim z dyskiem 250 GB a ich ceny zaczynają się od 800 zł. A kupowanie oddzielnie konsoli i odzielnie dysku wychodzi jeszcze drożej. Więc cyba jednak dołożę trochę pieniędzy i kupię tą za niecałe 800 zł z dyskiem 250 GB

15. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to poczekaj opłaci się

16. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: