jaka płyta głowna lepsza Corona czy Trinty ?

Davizo

Banned
Witam tak jak w temacie czym te płyty głowne się różnia wiem że Trinty to starsza płyta od Corona i czy Corona ma lepsze chłodzenie i wgl ?:)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Trinity była pierwsza ale to nie znaczy że jest bardziej awaryjna od corony, slimy są praktycznie bezawaryjne :)
Corona została później wprowadzona od 08.2011, na początku nie dało się na niej zrobić RGH, obecnie już idzie, z coroną są nowe napędu liteon których narazie nie da się przerobić.
 

Davizo

Banned
aha no to już wiem :) a chłodzenie jest takie same w obu płytach?:) bo mam zamiar zmienić wentyl i nie wiem czy bedzie różnica i czy wentyle sa takie same na obu płytach bo pytałem się sprzedajacego i on nie wie o co mi chodzi :p Cooler Whisper SLIM, wentylator do XBOX SLIM, wewnętrzny, 3 kolory i czy taki wentyl poprawi chłodzenie czy tylko mi go spieprzy ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
A po co chcesz zmieniać wentylator skoro slimy się nie przegrzewają ? Dla mnie zbędny wydatek.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Dokładnie, jak kolega wyżej...
Bez sensu, slimy i tak się nie przegrzewają, zbędny wydatek ..
Chyba że nie masz na co kasy wydawać i chcesz mieć podświetlany wentylator.
 

Davizo

Banned
pytanie było inne a wy piszecie co innego gość pisze że 2x lepiej chłodzi bo podkreciłem wentyle w dashlaunch i tak mi chodziły z rok czasu temp w konsoli miałem max 50 stopni a teraz tak grzechocze tylko chce wiedzieć czy lepiej oryginalny od M$ czy ten i czy ten podejdzie co wysłałem link do płyty trinty.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: jaka płyta głowna lepsza Corona czy Trinty ?

Pisze ze do slim to podejdzie.
Corona i trinity to slim. Jesli zas chcesz oryg mam za 40zł z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Davizo

Banned
ale używany był czy nówka bo zależy mi na nowym jak nie to zamówie tamten
Pisze ze do slim to podejdzie.
Corona i trinity to slim. Jesli zas chcesz oryg mam za 40zł z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: jaka płyta głowna lepsza Corona czy Trinty ?

Uzywany.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Davizo

Banned
aha nie to dzieki dopłace i bede miał gwarancje.
 

Do góry Bottom