1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka płyta główna w xbox z Halo3 - proszę o pomoc...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez perduto, Listopad 18, 2009.

1. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Witam.

Jestem zainteresowany zakupem konsoli xbox360.

Mam na oku Konsolę używaną, zakupiona w sierpniu tego roku (2009).
    Konsola Premium z dyskiem 60GB. Pudełko dedykowane grze HALO z dwoma grami Halo Wars i Halo 3.

Chciałbym się dowiedzieć od bardziej wtajemniczonych, bądź takich co posiadają tej samej wersji:
    1. jaka płyta główna jest zamontowana w tej konsoli?
    2. czy z tą płytą konsolom przytrafiają się często opisywane awarie?

Wiem że konsola posiada zasilacz 175W, z czego wynikałoby że chodzi o płytę OPUS. Znowu w tych modelach nie było wejścia HDMI, a sprzedający twierdzi że jego konsola posiada takowe wejście i posiada nawet do niej dokupiony kabel HDMI.

Wejście HDMI i zasilacz 175W posiadały konsole w płytą FALCON, jednak te przestały być produkowane w czerwcu 2008 roku, a konsola ma datę produkcji z końca -> grudnia 2008 roku.

Dlatego ciężko mi określić, jaka płyta będzie zamontowana w w/w konsoli.
    Proszę o pomoc maniacy xbox`a

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    skoro jest to sierpień to zapewne jasper. Sam mam zasilacz 175w i to jest jasper.
    Sprawdź napięcie, które masz napisane na tyle konsoli(ta naklejka z data produkcji) jeśli jest tam 12V 12,1A;5V 1A to jest to najprawdopodobniej jasper.

4. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro napisales ze data produkcji grudzien 2008 to sadze ze to jasper te pierwsze wlasnie pojawialy sie z zasilaczem 175 jesli z tylu jest napis 12,1A to na 100% jasper

Wczytywanie...

Poleć forum