1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka płyta główna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vtec fan, Sierpień 19, 2013.

1. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam konsole xbox 360 od roku wszystko 100% sprawne i wgl ale tak z ciekawości chce stwierdzić jaką mam płyte główną oczywiście posiada HDMI

Z tyłu na nalepce jest 2007-11-17 podobno od końca września jest falcon więc wychodzi że to na pewno falcon

12V-16.5A:5V-1V - Kolega mi mówił że tak piszę przy zephyrach/xenonach i się przestraszyłem
    Ale według daty produkcji i gniazda zasilania to jest falcon bo nie ma na środku tego bolca tylko na górze ma ten szeroki.

Założyłem ten temat żeby fachowiec powiedział mi jaka to płyta główna i był bym za to wdzięczny

P.S
    Nie chce takich postów kup jaspera itp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    multum tego typu tematów :)
    wydaje mi się że to falcon v1

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Może płyta była przełożona do innej obudowy, bo po amperażu wynika że to xenox/zephyr. Zrób najlepiej zdjęcie gniazda zasilania
    http://imageshack.us/a/img827/3306/iden01.jpg

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

5. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gniazdo zasilania wygląda na 100% jak falcon falcon i data produkcji też na to wskazuje i na tej samej nalepce na której piszę 2007-11-07 czyli falcon piszę 16.5A

Z tego co rozumiem data produkcji wskazuje na falcona gniazdo zasilania też tylko te 16.5A robi ze mnie głupka

Skoro data produkcji wsazuje na falcona to jakim cudem tam pisze 16.5A?

6. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro gniazdo zasilania wskazuje na falcon to jest to falcon. Skoro masz wyjście HDMI, to tylko potwierdza tezę, że jest to falcon. A na zasilaczu co jest napisane ? Powinno być 12v-14.2A - to też oznacza falcona.

Wczytywanie...

Poleć forum