Jaka podstawka pod kinekta na tv sony?

BritnejRT

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam pytanie, szukam mocowania na tv sony lcd dla kinecta. Oglądałem te z alledrogo ale wydaje mi się że będzie problem z zamocowaniem takiego
uchwyt KINECT mocowanie kamery XBOX360 podstawka (2735936673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
oraz takiego
Mocowanie na XBOX KINECT - PODSTAWKA z REGULACJĄ (2717612488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 4
gdyż iż ponieważ tył soniaka jest zaokrąglony, i te dwa cuda wydaje mi się że będą się zsuwać... macie jakieś inne pomysły? przeszukałem forum ale nic ciekawego nie znalazłem...
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Z pierwszą pozycją nie powinieneś mieć problemów. Też mam zaokrąglony tył i się trzyma.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Sam mam ten pierwszy i na Philipsie się trzyma bezproblemowo. Z przodu , by było równo , to nie będzie problemów.
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza opcja jak najbardziej przypasuje, na krańcach masz delikatną "gąbkę" zapobiegającą przesuwaniu.
Ja mam samsunga, tył zaokrąglony i nic się nie przesuwa.
 

BritnejRT

Świeżak
Świeżak
Dzięki za opinie, a ten drugi? jakby miał dłuższą tą łapkę w dół tv to byłby chyba lepszym rozwiązaniem, np. znalazłem jeszcze takiego HAMA Podstawka Uchwyt kamery XBOX 360 Kinect -ŁÓDŹ (2737318822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

maximek

Użytkownik
Użytkownik
tego drugiego nie bierz jak masz zaokrąglony tył bo ja też mam w moim samsungu i się pokusiłem na ten uchwyt i lipa straszna udało mi się zamontować sposobem ale napewno nie jest to stabilne więc lepiej ten uchwyt sobie odpuść
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Po co przepłacać, bierz to pierwsze, jest do każdego modelu TV. U mnie było stabilnie zarówno na monitorze, jak i na TV.
 

Do góry Bottom