1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka podstawka pod kinekta na tv sony?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BritnejRT, Listopad 5, 2012.

1. BritnejRT

BritnejRT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie, szukam mocowania na tv sony lcd dla kinecta. Oglądałem te z alledrogo ale wydaje mi się że będzie problem z zamocowaniem takiego
    uchwyt KINECT mocowanie kamery XBOX360 podstawka (2735936673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    oraz takiego
    Mocowanie na XBOX KINECT - PODSTAWKA z REGULACJĄ (2717612488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 4
    gdyż iż ponieważ tył soniaka jest zaokrąglony, i te dwa cuda wydaje mi się że będą się zsuwać... macie jakieś inne pomysły? przeszukałem forum ale nic ciekawego nie znalazłem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z pierwszą pozycją nie powinieneś mieć problemów. Też mam zaokrąglony tył i się trzyma.

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Sam mam ten pierwszy i na Philipsie się trzyma bezproblemowo. Z przodu , by było równo , to nie będzie problemów.

5. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsza opcja jak najbardziej przypasuje, na krańcach masz delikatną "gąbkę" zapobiegającą przesuwaniu.
    Ja mam samsunga, tył zaokrąglony i nic się nie przesuwa.

6. BritnejRT

BritnejRT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. maximek

maximek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    tego drugiego nie bierz jak masz zaokrąglony tył bo ja też mam w moim samsungu i się pokusiłem na ten uchwyt i lipa straszna udało mi się zamontować sposobem ale napewno nie jest to stabilne więc lepiej ten uchwyt sobie odpuść

8. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Po co przepłacać, bierz to pierwsze, jest do każdego modelu TV. U mnie było stabilnie zarówno na monitorze, jak i na TV.

Wczytywanie...

Poleć forum