1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka przejściówka do dźwięku?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hedrox97, Maj 11, 2014.

1. hedrox97

hedrox97 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Konsolę podłączoną do monitora mam kablem HDMI-DVI. Jaki kabel oraz przejściówkę muszę posiadać, aby podłączyć konsolę do głośników komputerowych?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taką[​IMG]
    do tego przejście z chinchy na jacka albo taki kabel [​IMG]

1 osoba to lubi.
  4. hedrox97

hedrox97 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak nazywa sie ta przejściówka?

5. Heheszky

Heheszky Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja taką mam i powiedziałem normalnie w sklepie że chcę przejściówkę czincze-jack i dostałem

1 osoba to lubi.
  6. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
  7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciekawostka choć nie sprawdziłem jeszcze a sam twierdziłem że nie da się inaczej w przypadku XBOX 360 SLIM E podłączyć dźwięk

Kabel HDMI do konsoli Xbox 360 | Podłączanie kabla HDMI do konsoli Xbox 360 | Akcesoria do konsoli Xbox 360

Jeśli posiadasz odbiornik audio wyposażony w optyczne wejście audio, podłącz optyczny kabel audio do adaptera audio HDMI (za pomocą złącza TOSLINK).

" Z tyłu konsoli Xbox 360 S znajduje się wejście TOSLINK typu „jack”. W tym przypadku odtwarzanie dźwięku cyfrowego nie wymaga adaptera audio. Obie konfiguracje połączeń będą działały w ten sam sposób"

https://www.google.pl/search?q=TOSL...v&sa=X&ei=4MZvU67KFOaV7Aas_YGQBQ&ved=0CEYQsAQ

1 osoba to lubi.
  8. hedrox97

hedrox97 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Więc jaką przejściówkę potrzebuję, żeby podłączyć kabel od głośników do wejścia S/PDIF lub TOSLINK, który mam z tyłu konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum