1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaka przejściówka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bzychol, Luty 6, 2011.

1. bzychol

bzychol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaką muszę kupić przejściówkę żeby podłączyć xboxa pod 2 zwyczajne komputerowe głośniki ? Coś tam słyszałem że 2 wejścia chinch (żeńskie) na 1 minijack ? Ktoś może mi podesłać kilka linków z allegro godnych polecenia ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Normalną przejściówkę z chincze na jacka. nie wiem jakiego kabla używasz x<>tv ale tak czy inaczej czerwony i biały pod przejściówkę i do głośników ( jak masz zwykły composit to w tv zostaje żółty bo on jest odpowiedzialny za obraz , jak HDMI do albo jakaś przejściówka albo HDMI+ composit i z composita bierzesz czerwony i biały i do głośników a HDMI do tv

4. bzychol

bzychol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak, możesz jeszcze powiedzieć jakiego kabla używasz

6. bzychol

bzychol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hdmi do monitora lcd 22' :] , mam też zwykły tv starszy ale wolę jednak grać na hdmi :D Więc mam nadzieje że jak zrobie : hdmi do monitora , rozwalę obudowe tego 2 kabla , chinche od głosu dam do przejściówki i pożniej włoze kabelek od głośników do przjeściówki to będzie to wreszcie działać. ??

7. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No będzie , ja też mam monitor 22" ale na VGA , w tak małych rozmiarach nie widać różnicy, a w vga mam już osobne wyjście chincze.

Wczytywanie...

Poleć forum