1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka przeróbka, jakie gry będą działać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kisame, Październik 30, 2012.

1. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pożyczyłem od kolegi x'a arcade, niestety on sam o nim dużo nie wie. Kupił go ok. 2 lat temu. Sprawdziłem wersja dashboardu to 2.0.12625.0, jest tez przerobiony ale nie wie jakie LT...
    Można to jakoś sprawdzić ? I jak sprawdzać które gry będą działać, żeby nie psuć płytek ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Żadna najnowsza gra nie pójdzie bo skasuje przeróbkę.Jedynie gry z 2009 roku i starsze (możliwe że też z 2010 roku ale proszę mnie poprawić jakby co)

4. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Ok, poszukałem i znalazłem.Dashboard 13599 wyszedł 19 lipca 2011.Czyli nie pograsz w żadną grę która wyszła po 19 lipca 2011 bo będzie zawierać aktualizację 13599 która usuwa przeróbkę.Jeżeli jest to bardzo stara przeróbka to zaleca się zmienianie wave gry na jakiś niższy.Służy do tego program waves patcher

6. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak ściągnę jakąś gierkę sprzed 19 lipca 2011, zmieniać wave na 3 ?

Wczytywanie...

Poleć forum