Xbox 360 Jaką przeróbkę polecacie LT 3.0 czy RGH2.0.

KOMAR77

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich na początek napisze że jestem na tym forum nowicjuszem i nie bardzo wiem co z czym. Więc proszę o wyrozumiałość. Zdążyłem zapoznać się ze jest możliwość przeróbki xboxa 360 tak jak w temacie. Mam pytanie którą przeróbkę polecacie co wybrać? Konsola z roku 2011mieciać czerwiec. Ja bym chyba zdecydował się na przeróbkę LT 3.0. Mam prośbę bo wiele jest tematów z takim pytaniem jak moje ale może ktoś podpowie jak samemu będę mógł przerobić moja konsole.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podstawowe pytanie chcesz grać online czy tylko singel?

Za błędy odpowiada Android
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
RGH 2.0 ---> Zero płyt grasz z dysku w gry bez nośników, ale zapomnij o multi.
LT ---> granie z płyt, wymagana nagrywarka IHAS, granie na multi jest możliwe.
Sam lepiej tego nie przerabiaj jak nie masz lutownicy programatorów itp. Przerobienie tego teraz kosztuje grosze.
 

KOMAR77

Banned
Użytkownik
Świeżak
RGH 2.0 ---> Zero płyt grasz z dysku w gry bez nośników, ale zapomnij o multi.
LT ---> granie z płyt, wymagana nagrywarka IHAS, granie na multi jest możliwe.
Sam lepiej tego nie przerabiaj jak nie masz lutownicy programatorów itp. Przerobienie tego teraz kosztuje grosze.
Cześć a możesz polecić jakiś serwis z Pomorza? Czyli lepiej przeróbka na LT sam nie wiem ale może kiedyś może się przydać dostęp do Internetu i gra w sieci. A jakie to koszty takich przeróbek. Fajnie by było gdybym mógł ściągnąć gre z neta i sobie wypalić dodam ze nie mam stacjonarnego kompa tylko laptopy.
 

maciek447

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli chodzi o LT to iHAS tak bardzo nie jest potrzebny, można zwykłą nagrywarką ale nie wszystkie gry się nagrają (chodzi mi o gry z zabezpieczeniem CIV które znajdziesz tutaj: http://xboxforum.pl/threads/lista-gier-z-zabezpieczeniem-civ.115399/) te w linku wymagają iHAS a jeśli już nagrasz np AC IV Black Flag to radzę nie instalować całej zawartości danych na dysk konsoli bo wtedy występuje błąd autoryzacji (w przypadku iHAS można nagrać gry z zabezpieczeniem CIV wraz z zgraniem na dysk)
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Ihas 124b wypadało by żeby kupił przy przeróbce na LT 3.0 a dlaczego ano dlatego żeby uniknąć miliardowych pytań na forum o to samo, drugi powód to uspokojenie starganych nerwów zmarnowana kolejna płyta.

Daj cyne w dziale ogłoszenia (konkretnie temat "szukam osoby która przerobi mi konsole") i ktoś z chłopaków cię znajdzie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak przerabiać to tylko RGH, LT jest bezsensu teraz gdy oryginalne gry z 10tej ręki są teraz tak tanie, nie wspominając już o licencjach.
 

Do góry Bottom