1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaka strzelanka przez XBL najlepsza ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xAmpeGx, Czerwiec 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    Witam jak wyżej jaka strzelanka jest wg. was najlepsza przez XBL obecnie gram w battlefield bad company 2 i jest spoko tylko musi mi ktoś powiedzieć jak najlepiej ustawić czułość analoga :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Polecam ci Call of Duty : Modern Warfare , Modern Warfare 2 i Black Ops, Halo Reach można przy nich spędzić na prawdę sporo czasu ,a co do czułości im większa tym lepsza ,ponieważ możesz szybciej wycelować ,ale jak nie masz wprawy i przesadzisz to efekty będzie odwrotny.

4. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    W żadnym wypadku nie polecam Ci żadnego COD'a, COD4 - Hackowane lobby, COD MW2 - tuby, one man army, commando itd. Teraz bardzo dużo osób biega tylko i wyłącznie ze snajperkami lub tubami. Black Ops - Najbardziej kamperska gra jaką widziałem. Jeśli koniecznie chcesz wybierać między jakąś odsłoną Call of Duty to najlepszym wyborem będzie MW2.

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie Battlefield Bad Company 2, ale dobrze prezentuje się również Crysis 2 czy Halo3/Halo Reach ;) Tylko, że w Halo 3 gra już mało osób.

A co do czułości kontrolera to ja np. używam tej podstawowej i bardzo dobrze mi się gra ;) Pozdro.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja też zdecydowanie polecam BF BC2 i Halo Reach, w 3 nie miałem okazji zagrać, ale te obie gry zdecydowanie najlepsze według mnie na XBL. Chociaż Crysis 2 też ma to coś w sobie. CoD szybko mi się znudziło, tak jak pisali wcześniej kamperska gra.

7. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    hmm to dziś pogram w crysisa 2 i BF BC2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.