1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka szkoła/kierunek po liceum?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HantezaPL, Lipiec 16, 2012.

1. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Startowałem w tym roku do WSOWL we Wrocławiu ale kiepsko mi poszło bo mam 130/300p i raczej się nie dostane chociaż wyników oficjalnych jeszcze nie było. Nie wiem co teraz bo nie miałem żadnego planu b i postawiłem wszystko na jedną kartę co okazało się błędem. Nie chciałem już mieszkać ze starymi bo w domu nie mam lekko ale nie wiem gdzie iść teraz się uczyć. Zastanawiałem się nad awf-em, rekrutacja na zaoczne ostateczie jest do 23 lipca i tam może próbować swoich sił? Co możecie mi polecić? Gdzie próbować swoich sił?

Moje wyniki z matury:

matma p. podst.-84%
    j. polski p. podst.-51%
    j. ang p. podst.-98%

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Z matematyki chyba jesteś za dobry żeby iść na AWF... Nikt Cie tu nie zna i jak Ci mamy doradzić? Nawet nie wiedziałbym co polecić mojemu koledze z klasy a co dopiero w takiej sytuacji.

4. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
  5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja bym na Twoim miejscu poszedł na politechnikę na coś co Cię interesuje. Ja skończyłem ekonomie na Uniwerku Wroclawskim a teraz pracuje jako młodszy księgowy.
    Pozdrawiam :)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja chcę taki wynik na teście z angielskiego ! Chociaż nie, ja jeszcze będę rozszerzony pisać.

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    polibuda chociaż matma podst to troche lipa ja miałem z rozszerzenia 93% i dostałęm sie na meil pw cieżko było ale udało sie skończyć;)

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Czyżby za dużo Call of Duty? Hehe :D

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Masz jedną drogę jak każdy w tej chwili, NSR-->SP-->Błaganie o stanowisko w byle jakiej jednostce, tak niestety teraz dostaje się do wojska, przyjąć cię tak jak myślisz nie przyjmą 130p/300p to za mało, do szkoły której się wybierałeś są ochotnicy co mają 300/300 i się nie dostają.

Tak w roli wyjaśnienia Wsowl we Wrocławiu oznacza, Wyższa szkoła oficerska wojsk lądowych we Wrocławiu, więc nie żadne za dużo call of duty tylko autor tematu właśnie do wojska stara się dostać.

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Do szkoły oficerskiej żeby się dostać prócz świetnie zdanej matury, trzeba mieć plecy. Nawet przy dużym szczęściu i kwalifikacji, aby się w niej utrzymać trzeba mieć plecy. Nawet przy jeszcze większym szczęściu i plecach, aby zrobić karierę trzeba mieć dalej plecy. Życie to nie film, gdzie oficerem zostaje się za zasługi, oficerem zostaje się po znajomościach - tak jest we wszystkich przeżartych biurokracją polskich służbach.

HantezaPL - nie pytaj się ludzi na forum co chciałbyś robić w przyszłości. Zapytaj się sam siebie co chciałbyś robić. Pomyśl co Cię interesuje i zrób coś w tym kierunku. Jeśli mogę Ci coś doradzić to tylko studia techniczne są w stanie jako tako zapewnić Ci jakąś pracę w Polsce. Nie żaden AWF, nie żadne zarządzania i ekonomie, nie żadne kierunki humanistyczne - one produkują najwięcej bezrobotnych w tym kraju.

11. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Na wso się nie dostałem ale zastanawiam się nad studiami cywilnymi które tam są, mam do wyboru 4 kierunki ale tylko 2 mnie interesują:
    -bezpieczeństwo narodowe
    -inżynieria bezpieczeństwa

Nie wiem który z nich bardziej mi się przyda, oba kierunki są bardzo do siebie podobne w programie na I rok studiów. Potem zastanawiam się czy po 3 latach (licencjacie) przysługuje mi studium oficerskie i normalnie po 4 latach byłbym oficerem? Albo mogę iść na polibude I rok jest ogólny a potem ze średniej jaka mi wyjdzie z I roku iść na specjalizację.

Wczytywanie...

Poleć forum