1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka temperatura powinna być w xbox 360 Jasper

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Styczeń 24, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jaka temperatura powinna być w xbox 360 Elite Jasper bo moja na obrotach wentylatora na Auto nie jest wyższa niż 65 stopni na GPU raz było 66 ale zaraz spadła szybko do 65 i sie tak cały czas utrzymuje a grałem z 3h a na CPU maxymalnie do 50 stopni przeważnie 49,48 pamięć jakoś 61 max.Proszę pisać opinie czy warto kombinowac czy temperatura jest idealna dla Jasperka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Ja mam domyślne 66 na CPU i GPU ale trzyma maks 69. Nigdy nie przekroczyło do 70 nawet przy GTA V.
    Temperatury jak najbardziej w porządku, ja bym już nie ruszał.

Wczytywanie...

Poleć forum