1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka wersja konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez waldirama, Maj 9, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. waldirama

waldirama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według tego screena mam Xenona, ale którą wersję Arcade, Elite czy Premium? Arcade chyba odpada, bo mam HDD, zasilacz mam 203W, a data produkcji to 2009-12-18, więc trochę to w sumie dziwne,bo ten Xenon jest najstarszy według tego obrazka, który podałem na początku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na bank tam pisze MFR a nie ma czasami Service Date??
    Może ktoś podmienił obudowę, sprawdź numery seryjne konsoli.

4. zmp3

zmp3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Na początek sprawdź nr seryjny w menu systemowym, na tylnej obudowie i pod klapka na usb, powinien się wszędzie zgadzać. Podaj 5 ostatnich cyfr nr seryjnego z menu systemowego, i po tym potwierdzimy ci jaką masz datę produkcji oraz który model co do wersji zawsze jest problem z ustaleniem.

5. waldirama

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    5 ostatnich cyfr nr seryjnego: 91005

w tych trzech podanych miejscach jest ten sam numer.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. waldirama

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak byk pisze SERVICE DATE. Masz starego xenona i to po naprawie w M$.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

9. nvg

nvg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam że się wtrącę, ale mam pytanie co do konsoli która jest do sprzedania w okolicy. Jaka może być w tym płyta? Tutaj zdjęcie tyłu konsoli [​IMG] Nie mam pojęcia jaki to jest Xbox, ale ma srebrną tacke, lecz nie ma wejścia HDMI. Wygląda na to że jest to Premium a co do płyty to przypuszczam iż jest to Xenon lub Opus. Cena to 350zł

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Xenon

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  11. nvg

nvg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupować raczej nie warto?

12. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Nein !
    Za około 400 zł możesz wyczaić już jakąś używaną Slimkę lub Jaspera.

1 osoba to lubi.
  13. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1 osoba to lubi.
  14. waldirama

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli xenon z marca 2009,a w grudniu tego samego roku naprawa? a to czy Arcade (chyba nie), Elite czy Premium to już się nie ustali z tych danych, które podałem?

15. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Arcade lub Core sa biale i maja biala tacke, brak dysku lub 20gb
    Premium jest bialy i ma srebrna tacke, dysk 60gb
    Elite jest czarny i ma srebrna tacke, dysk 120gb

Jezeli cos pomylilem to prosze poprawic :)

16. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Mylisz się. Xenony były produkowane 2005-2006 rok. A ten egzemplarz o który pytasz w Grudniu 2009 naprawiany był w Serwisie M$ bo pisze jak byk SERVICE MFR.. czyli data kiedy była w serwisie. Gdyby nie była serwisowana to rzeczywista data produkcji oznaczana jest MFR DATE zresztą to nawte było by nie możliwe aby MFR DATe było z 2009 a płyta główna XENON, ponieważ od lipca 2007 już Xenonów nie produkowali, więc z ten czas musiał by być wałek z Obudową a raczej naklejką.

Ewidentnie siedzi tam XENON a tych konsol z tą płytą unikać szerokim łukiem.

Z grubych konsol kupuj tylko JASPERY czyli te co mają zasilacz 150W

17. waldirama

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może i masz rację, że jakiś wałek z tymi naklejkami, ale jak wytłumaczyć, że w danych systemowych również jest ten numer, który wskazuje na produkcję konsoli w marcu 2009?

co do omijania xenonów to powiem tak, jakiś rok temu moje dzieci dostały w prezencie konsole od wujka, była z 2006, dałem ją do przeróbki, pośmigała z 3 m-ce i zaczęła fiksować (migające czerwone diody), oddałem ją tam gdzie została kupiona, stwierdzili,że nie opłaca się naprawiać, oddali mi ją i zaproponowali tą co mam za 150 zł, data wskazywała, że jest 3 lata młodsza, więc uznałem, że to dobra okazja (wtedy nie wiedziałem w ogóle, że jest tyle wersji konsol) i ją wziąłem, dzieci grają już na niej ponad pół roku i nie ma z nią żadnych problemów (pomijam temat filmów, który poruszyłem w innym temacie na forum), więc myślę, że na moje potrzeby jest wystarczająca (bynajmniej na tą chwilę).

18. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Stary nie czytasz ze zrozumieniem. PRZECZYTAJ jeszcze raz i jeszcze raz. JAK NIE ROZUMIESZ TO MASZ PROBLEM.
    Dla pogłębienia wiadomości poczytaj sobie to Xbox 360 – Wikipedia, wolna encyklopedia szczególnie zakładkę"Wersje sprzętowe" wyjasni tobie to wszystko włącznie z różnicami oraz PODPUNKT "Problemy techniczne" a wtedy dowiesz się że masz pierwszą z pierwszych konsol a jednocześnie najbardziej awaryjną, więc ja bym określił twoją konsolę jako MINA, może jeszcze podziałać dzień, tydzień a może i miesiąc, jednak pół roku jej dam jeszcze max.

Jak pisałem w wcześniejszym poście "Ewidentnie siedzi tam XENON a tych konsol z tą płytą unikać szerokim łukiem." A wałka z naklejką nie ma bo Produkcja XENONów to maxymalnie Czerwiec 2007 ponieważ od Lipca 2007 produkowali już kolejną generację płyt ZEPHYR i były z HDMI i jednocześnie wersję poprawioną choć i tak wadliwą nadal, ale w Grudniu 2009 ten Xenon padł i pewnie jeszcze resztką gwarancji poszedł na serwis M$, w ten czas serwis M$ wymienił płytę też na XENON oraz zmienił naklejkę z Napisu MFR DATE na SERVICE DATE bo tak robią kiedy jest u nich konsola na serwisie i przebili numer seryjny na date kiedy została ona naprawiana czyli 10 tydzień 2009 i tym co teraz masz na naklejce oraz w Danych systemowych.

P.S sorki wszędzie pisałem o grudniu 2009 ale mowa wszędzie oczywiście była o Marcu 2009

A tak się rozpoznaje w 100% jaką masz konsolę (werję płyty) po gnieździe zasilania konsoli
    https://www.google.pl/search?q=xbox...3A%2F%2Fkingmods.nl%2F%3Fx360-rgh%2C1;877;385

19. waldirama

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za wszystkie odpowiedzi, temat można zamknąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum