1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka wersja na ixtreme 1,6

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maqczo, Marzec 29, 2010.

1. maqczo

maqczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam
    1. Na jakie wersje wave-ow mam patchowac jesli posiadam przerobke ixtreme 1,6. Patchowac wystarczy tylko programem 360WavesPatcher czy trzeba cos robic z agbx?
    2. Czy da sie sprawdzic jaka mam wersje ixtreme(bo nie jestem pewny :) )
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1.6 czyta do wawe 3. Warto zawsze sprawdzać obraz przez agbx. Możesz nagrać coś z wawe 4 i sprawdzić czy odczyta. Jak odczyta to masz nowsze ixteme. Możesz też używać płytki activate iso (czy jakoś tak).

4. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Pat****esz na Wave 3 i już ABGX nie ruszasz tego obrazu bo Ci z powrotem zmieni na poprzedni ... Możesz przed patchowaniem sobie go tylko sprawdzić ..

Pozdr.

5. maqczo

maqczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    dzieki za odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum