Jaka wersja płyty i LT dla nowego użytkownika x360

arrab

Świeżak
Świeżak
witam

Przymierzam się do zakupu konsoli i w związku, że zacząłem interesować się tym tematem dosyć niedawno, chciałbym potwierdzenia od was.
Interesuje mnie gra offline z płyt. Dysponuję tylko zwykłą nagrywarką w laptopie. Chciałbym mieć jak najmniej problemów z użytkowaniem. Jakiej konsoli szukać?

LT 2.0 czy LT 3.0 ? Z tego co zrozumiałem to przy nagrywaniu na LT 2.0 zdarza się konieczność dogrywania czegoś do obrazów, a w przypadku LT 3.0 użyciu SetupImgBurn_2.5.6.0.exe i abgx360_v.1.0.6 będę miał działającą grę ?
Co jeżeli zaszłaby konieczność instalowania gry na dysk za pośrednictwem pendrive ? Jaki model konsoli i LT w takim przypadku ?

Jaki model płyty głównej ? Czy bezwarunkowo szukać JASPERa, czy starsze modele konsol (np. ARCADE z HDMI, bo takiemu modelowi się przyglądałem), mają niewiele gorsze płyty i nie trzeba się tym przejmować w jakimś dużym stopniu ? Czy oprócz potencjalnej możliwości wystąpienia awarii, można zaobserwować jakieś różnice w użytkowaniu ?

Chcę podłączyć obraz przez HDMI, a dźwięk do głośników komputerowych - czy jakiś model konsoli to umożliwia bez potrzeby rozbierania kabla kompozytowego?

dzięki za pomoc w rozwianiu wątpliwości
 

akwarium25

Banned
Zależy ile chcesz na to wydać. Najtańsza opłacalna to xbox 360 fat jasper. Droższa Xbox 360 slim (z płytą trinity) max do sierpnia 2011. I takie konsole tylko z allegro przerabialne lub od sprzedawców co dają własną gwarance w serwisach.
 

arrab

Świeżak
Świeżak


Jaki to może być model płyty głównej ?
 

Do góry Bottom