1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka wersja xboxa 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mlody113a, Październik 8, 2014.

1. mlody113a

mlody113a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam możliwość kupna xboxa 360 za niewielkie pieniądze tylko nie wiem jaka to wersja, a sprzedający kompletnie tego nie ogarnia.
    Jedynie co wiem to że model 1538. Podaje wam zdjęcie może wam to pomoże. 167508889_1_1000x700_xbox-360-4gb-konsola-nowa-nie | Fotosik.pl
    A i kolejne pytanie podłącze go do starego tv który ma wejście z takimi które można włożyć wtyki a kolory ma takie : czerwony żółty i biały oraz jeszcze ma wejście s-video.
    Liczę na pomoc, bo jeśli nie podłącze to znaczy że będe musiał zrezygnować bo tv sa dosyć drogie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To wersja Xbox 360 E czyli ostatni model, można go podłączyć do analogowego TV ale musisz mieć taki kabelek z jednej strony jack <> czincze. Nie wiem czy nie leży z przodu ale zdjęcie jest rozmazane i ciężko mi powiedzieć.

4. mlody113a

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    opłaca się kupić za 400zł? podobno nowy, jednak dziwne bo koleś zgubił gwarancje.Jutro dostane więcej zdjec to pokaże. I jak z nimi z awaryjnością, bo nie chce kupic z mostu bo okaże sie ze po tyg. padnie. dodam ze dysk ma jedynie 4 GB.

5. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  6. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
  7. mlody113a

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Koleś sprzedał mimo iż powiedziałem by mi zarezerwowali do soboty ponieważ brakło mi śmiesznych 100zł które wcześniej wydałem na amortyzatory do samochodu.
    Krótka piłka. Za ile kupie Xbox 360E może być i 4 GB z padem i gwarancja? Mam 450zł i nie wiem czy mi starczy.

8. mlody113a

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Coś takiego znalazłem:
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-pad-okazja-2-lata-gwarancji-CID99-ID7lx5Z.html#7bdf419152
    Jak kupie przez olx to mam prawo zwrócić towar bez podania przyczyny? Bo chyba to kupie, tylko nie wiem czy to nie podpucha, cena bardzo atrakcyjna, pad nowy(albo został wymieniony). Co uważacie?

Wczytywanie...

Poleć forum