Jaką wersję konsoli kupić i dlaczego ??

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
W chwili wolnego czasu mozesz sobie poczytac watek o tym sprzedajacym:

http://x360iso.org/o-konsoli/7162-zakup-xboxa-od-uzytkownika-piekara28.html
 

da27

Banned
Użytkownik
proponuje xbox'a 360 ELITE z czarnym padem dokupujesz biały i fajnie to wygląda .
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
W takim razie ja się wypowiem w tym temacie :)
Uważam, że stawianie pytania "Jaką konsole kupić?" jest (troszkę) śmieszne. Kurcze, jak kogoś stać na Elite, to go kupuje - wiadomo 2 pady, 120GB dysk, czarny kolor :) Jeśli kogoś na Elite nie stać, to kupuje - Premium, aczkolwiek jeśli lubi się bawić i ma czas, to można kupić Arcade, sprzedać kartę i kupić na Allegro dysk. Arcade może go wynieść tyle co Premium a mieć dysk z Elite :)
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
Premium :
- Jak wyżej ta konsola już nieco droższa też jest nowa i posiada wszystko to samo w sobie co ARCADE (Hdmi, FALCON lub JASPER )
W zestawie są :
--konsola
--pad bezprzewodowy lub 2
Lub osiem :DD czlowieku gdzie Ty widizlaes w oryginalnym zapakowanym pudelku premium 2pady? Chyba zes na allegro wyczytal gdzie koles mogl dorzucic drugiego:D
-- Gry, no tutaj już nie ma Kung Fu padny czy innych marnych gierek tylko są już porządne gry. Można kupić ten zestaw bez gry oczywiście taniej niż z grą.
W zestawach są gry takie jak HALO3 czy PRINCE OF PERSIA ale wtedy cena zestawu idzie w górę.
O ile wiem to TYLKO w premium i Elite w bundle packu jest Kung fu panda i lego indiana jones ;] wiec nie mow ze nie ma marnych gierek . A owszem, sa z innymi grami ale wtedy juz cena idzie w gore
Elite:
--czarna konsola ( taka sama jak inne)
--2 pady bezprzewodowe lub jeden ( czarne białe zależy on zestawu )
Taaaa.... 2 pady...(moze jeszcze rozowe?:p)....chyba jak se dokupisz . za duzo allegro.pl

Ps. Jak nie do konca wiesz.. to nie wprowadzaj ludzi w blad :p Tyle z moje strony .
 

sdawid1q

Użytkownik
Użytkownik
Kup premium 20 albo 60gb z hdmi, nowszy model Elite daje ci tylko czarną obudowe i jakieś badziewia ktore wyjdzie ci taniej dokupić do premium, ewentualnie arcade bez dysku jak nie bedzie Ci potrzebny. Na allegro znajdziesz premium w dobrej cenie tylko dobrze poszukaj.
 

MJ90

Świeżak
Świeżak
Czytam już dłuższy czas opinie o xbox 360, początkowo porównując do ps3. Uważam, że bardziej opłacalny będzie xbox 360. Teraz zastanawia mnie, która wersja. W maj- czerwiec lecę do usa i planuję sobie coś przywieźć - padło na konsolę, pytanie która.
Z tego co się orientuję różnice cenowe nie są, aż tak duże. Elite jest za niecałe 400$ (co dziwi, ps3 również za tyle - więc Polska zawyża tak bardzo cenę?) wersje 2 do wybory, a mianowicie pakiet z grami kung fu panda & indiana jones lego lub wersja red z resident evil 5. Wydaje się bardziej kusząca wersja RE 5, ale pakiet z Pandą i IJ ma dodatki w postaci:
Xbox Live Silver oraz One-month subscription to Xbox Live Gold, czego nie ma wersja red (link wersja red i zwykła oraz dla porównania soniak 3 po tej samej cenie).
Właściwie biorę pod uwagę opcję elite. Wszystko co bym musiał dokupić do wersji pre lub arcade jest już tutaj. Dlatego też wg Was co bardziej się opłaca z elite z pandą czy RE 5?
Pozdrawiam
 

Eko PL

Użytkownik
Użytkownik
Zależy od tego jakie gry preferujesz. Jeśli wolisz proste i zabawne przygodówki to wybierz wersję z Pandą, natomiast jeśli wolisz jakieś mroczniejsze klimaty i jesteś fanem Residenta to zdecydowanie dzieło Capcomu przypadnie Ci do gustu.
Co do tych dodatków to wydaję mi się, że obie wersje mają "Xbox Live Silver oraz One-month subscription to Xbox Live Gold", bo Xbox Live Silver masz zawsze, gdy nie masz wykupionego konta Gold, wystarczy tylko mieć podłączenie do sieci. Jeśli chodzi o ten darmowe konto Gold to jak do tej pory wszystkie Xboxy miały 3 takie konta, czyli łącznie miałeś 3 miesiące grania online. Niech wypowie się może ktoś kto ma tą wersję z Residentem, bo co do tego nie jest pewien.
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
niewiem jakie są dzisiaj ceny ,ale ja kupiłem Elite za 1049pln z panda i indiana kiedy premium z COD5 kosztował 999pln i jestem zadowolony bo duży dysk to ważna rzecz
 

MJ90

Świeżak
Świeżak
Eko czyli myślisz, że przypadkowo pominęli ten fakt? - Nic nie dzieje się z przypadku :D
Nie mam dostatecznej wiedzy, aby stwierdzać to. Jednak co mnie zaskoczyło to cena ps3 (po przeliczeniu na polskie to ok 1200zł = tyle co xbox 360), a w Polsce kosztuje 3500zł (informacja od kolesia, który sprzedaje ps3, jednak nie potwierdzam jej).
Wracając do wersji X'a. Oczywiście, że preferuję RE5 niż Pandę i reszta bandy. Gold jest we wszystkich jak mówisz, czyli wychodzi na to, że różnica jest tylko w grach.
 

Eko PL

Użytkownik
Użytkownik
3500zł za PS3 w Polsce?! Widzę, że ten kto Ci to mówił było tego dnia z niezłym humorze :). Nowa peestrójka kosztuje ok. 1300-1500zł.
 

MJ90

Świeżak
Świeżak
Może on liczył z wszystkimi dodatkowymi kosztami?
Ogólnie jestem już nastawiony na elite z RE5, skoro ma to samo co wersja standard :)
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Czytam już dłuższy czas opinie o xbox 360, początkowo porównując do ps3. Uważam, że bardziej opłacalny będzie xbox 360. Teraz zastanawia mnie, która wersja. W maj- czerwiec lecę do usa i planuję sobie coś przywieźć - padło na konsolę, pytanie która.
Z tego co się orientuję różnice cenowe nie są, aż tak duże. Elite jest za niecałe 400$ (co dziwi, ps3 również za tyle - więc Polska zawyża tak bardzo cenę?) wersje 2 do wybory, a mianowicie pakiet z grami kung fu panda & indiana jones lego lub wersja red z resident evil 5. Wydaje się bardziej kusząca wersja RE 5, ale pakiet z Pandą i IJ ma dodatki w postaci:
Xbox Live Silver oraz One-month subscription to Xbox Live Gold, czego nie ma wersja red (link wersja red i zwykła oraz dla porównania soniak 3 po tej samej cenie).
Ja pertole, brak słów jakie ludzie wygadują głupoty. Taa, przywieź sobie xboxa z USA i nie pograsz w 90% gierek zakupionych w europie. Powo.
Xbox Live Silver + 1 miesiąc golda ma KAŻDA, KAŻDA konsola obojętnie jaka by ona nie była.

Co do ps3 za 3500zł w polsce to koleś chyba ładnie się naćpał albo nie wiem co. Normalna cena ps3 w polsce to 1200zł ( sugerowana 1499zł ).
Powiedz mu, że ja mu za 3.5 kafla sprzedam dwie ps3, fajny interes ubije koleś :>.
 

karpiu19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam prozbe, chce kupic konsole przerobiona i w wersji premium..
na jaka sie dokladnie zdecydowac?? najlepiej linki z allegro bym poprosil :)
z gory dzieki
pozdrawiam
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam prozbe, chce kupic konsole przerobiona i w wersji premium..
na jaka sie dokladnie zdecydowac?? najlepiej linki z allegro bym poprosil :)
z gory dzieki
pozdrawiam
Ja bym wybierał między tymi:
X-BOX360PREMIUM 1,51 IXTREME GWARANCJA 24 M JASPER (578871986) - Aukcje internetowe Allegro
NOWE JASPER XBOX 360 PREMIUM 60GB iXTREME + 2 gry (573908456) - Aukcje internetowe Allegro
 

Doom3d

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam konsole z 2006r. Premium 20GB (niestety bez weścia HDMI) chciałbym ją sprzedać. I zastanawiam się czy nie dorzucić trochę kasy i kupić xbox Elite 120GB czy możę coś innego?
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje ze jak ktoś ma mało kasy to może zrobić tak:


Kupić na allegro starego ARCADE przerobionego i zepsutego za 200

Naprawić go w serwisie za 50-200 zł

Dokupić 2 podroby padów na allegro za 100-220 zł

Dokupić dysk za 100-200zł

Kupić nagrywarke do kompa i targac gry z neta


Żyć nie umierać :)
 

sdawid1q

Użytkownik
Użytkownik
820 zł ci wyjdzie z podrobami?? poje***? ja kupilem xbox 4 miesiecznego za 700zł +pad elite bez przerobki najnowsza wersje premium 60GB falcon......
 

karpiu19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co myslicie o tej aukcji?? mozna spokojnie kupowac?
XBOX 360 PREMIUM 60GB JASPER iX1.51 SKLEP !!! (589225362) - Aukcje internetowe Allegro

pozdro
 

Jabol7

Świeżak
Świeżak
Cześć jestem zainteresowany kupnem xboxa i mam do Was pytanie co myślicie o tej aukcji czy można zaufać sprzedającemu i spokojnie zamawiać ?? :D Z góry DZIĘKI
XBOX360 PREMIUM 60GB JASPER+HDMI+IXTREME 1.51 (592414628) - Aukcje internetowe Allegro
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Imo, tak - koleś ma sklep więc nie wyczuwam tutaj przekrętu.
 

Do góry Bottom