Jaką wersję konsoli kupić i dlaczego ??

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Podstawowe pytanie to czy chcesz konsolę z możliwością grania w piraty, czy też chcesz grać legalnie. Dalsze porady powinny zależeć od tego co odpowiesz na powyższe pytanie.
 

stevcio

Banned
Chce grać w GTA v i tyle, koleś na aukcji je dorzuca. A ja się pytałem o dysk
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie 20gb wystarczy postaram się cos znaleźć

EDIT: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4199563066. Możesz kupić np ten dysk. Wystarczy że wykręcisz go z obudowy i wstawisz do slimki ;-)

Tapnięte z mojej Z1
 

stevcio

Banned
No i fajnie, dzięki. Widzę też ze chyba nie trzeba go rozkręcać bo ma wejście usb
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
No i fajnie, dzięki. Widzę też ze chyba nie trzeba go rozkręcać bo ma wejście usb
Jest to SATA. Dysk montowało się w inny sposób w FAT'ach i była potrzebna ta obudowa. W slimie potrzeba "gołego" dysku 2,5 ew w specjalnej obudowie za 10zł ;-) Dlatego wykręcenie go będzie konieczne. Zaopatrz się wcześniej w 2 śrubokręty torx 6 i torx 8 bo będą potrzebne :)

Tapnięte z mojej Z1
 

stevcio

Banned
Hah, skąd mam je wiać? . a nie ma jakiegoś dysku bez tej Obudowy?
A jakiś dysk na usb może.być?

Edition: Kurcze chyba kupie pena, czytałem tematy m.in.z tego forum ze można używać penow. Kupie coś w ten

http://allegro.pl/super-pendrive-16gb-adata-uv128-usb-3-0-100mb-s-fv-i4054555033.html
 

dragon1493

Banned
Kup dysk, a nie kombinuj z pendrive. Co za problem kupic lub pozyczyc srubokrety o lacznej wartosci 10zl i to rozkrecic ??

Zawsze mozesz poprosic w sklepie by te srobki odkrecili i po klopocie. Obudowe mozesz potem sprzedac jezeli jej nie uszkodzisz.
 

stevcio

Banned
Ja mam w domu dwie końcówki ale t10 i t15 i są one stosunkowo małe, serio aż takiej małej średnicy?

Edition: Jak patrze to chyba mam dobre rozmiary, ale muszę mieć z dziurką? Mam bez.
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Musi być t6 i t8 to standardowe śrubki w elektronice

Tapnięte z mojej Z1
 

Sezam88

Świeżak
Świeżak
Hejka ;)

Mam zapytanie. Bardziej oplaca siet kupić Super Slim czy może Slim wystarczy? To będzie mój pierwszy Xbox 360. Jakie są wady Slim i Super Slim a jakie zalety?
Dzięki za odpowiedzi.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Hejka ;)

Mam zapytanie. Bardziej oplaca siet kupić Super Slim czy może Slim wystarczy? To będzie mój pierwszy Xbox 360. Jakie są wady Slim i Super Slim a jakie zalety?
Dzięki za odpowiedzi.
Obojetnie który wybierzesz będziesz zadowolony, tak naprawdę Slim a wersja E, różnią się tylko designem

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie jak napisał poprzednik. Super Slim przypomina bardziej już Xbox one, różni się wyglądem i przykładowo guzik startu jest mniejszy ( w super slimie) i z tego co wiem również na przycisku startu w xbox Super slim nie widać diod, które miałyby sugerować ile padów jest podłączonych. Różnic jakiś mega nie ma więc bierz obojętnie, ja osobiście posiadam slima i nie potrzebuję zamiany ;).
 

Manrul

Świeżak
Świeżak
Witam chciałem was zapytać o kupno takiej konsoli
1 - ZESTAWY XBOX 360 z RGH

1.Myślicie że cena jest opłacalna? Osobiście myśle że tak wkońcu dostaje gwarancje+jest odblokowana, chociaż nigdy nie kupowałem konsoli, więc nie chce przepłacić.
2. Drugie pytanie nie nt. samego kupna a "użytkowania", jak to jest z odblokowaną konsolą, muszę wypalić grę na płycie a potem zainstalować, czy np wystarczy podłączyć pendrivve i z niego instalować?
3. Czy naprawdę pady(baterie), tak krótko działają, czy warto kupić do nich akumulatorki, choćby takie?
KX7 ŁADOWARKA STACJA DO BATERII PADÓW XBOX360 +AKU (4362516832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
4. Pytanie odnośnie nowych gier, wychodzą jeszcze takie, po wyjściu xbox one?
Z góry dziękuje za pomoc ;)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam chciałem was zapytać o kupno takiej konsoli
1 - ZESTAWY XBOX 360 z RGH

1.Myślicie że cena jest opłacalna? Osobiście myśle że tak wkońcu dostaje gwarancje+jest odblokowana, chociaż nigdy nie kupowałem konsoli, więc nie chce przepłacić.
2. Drugie pytanie nie nt. samego kupna a "użytkowania", jak to jest z odblokowaną konsolą, muszę wypalić grę na płycie a potem zainstalować, czy np wystarczy podłączyć pendrivve i z niego instalować?
3. Czy naprawdę pady(baterie), tak krótko działają, czy warto kupić do nich akumulatorki, choćby takie?
KX7 ŁADOWARKA STACJA DO BATERII PADÓW XBOX360 +AKU (4362516832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
4. Pytanie odnośnie nowych gier, wychodzą jeszcze takie, po wyjściu xbox one?
Z góry dziękuje za pomoc ;)
Od Bystrego możesz brać śmiało :)
2. Możesz z pendraka "instalować"
3. Warto kupić aku, polecam SANYO ENELOOP
4. Oczywiście !! - Nowy GRID np. nie wyszedł wcale na XO ani PS4
 

Manrul

Świeżak
Świeżak
A jak jest z grami online na takiej przerobionej konsoli, bo np taką fifkę bym sobie kupił żeby pograć online.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A jak jest z grami online na takiej przerobionej konsoli, bo np taką fifkę bym sobie kupił żeby pograć online.
Na konsoli z RGH nie ma XBOX LIVE więc w fifkę online nie pograsz ...
Jest alternatywa : LINK - gra online za free ,ale tylko w gry obsługujące SYSTEM LINK... a fifka niestety nie ma tej opcji...
 

Manrul

Świeżak
Świeżak
Ok, w takim razie ostatnie pytanie, widziałem na allegro oferty osób sprzedające takie konsole, dodając że konsola nie jest zbanowana ma xbox live, co za różnica skoro i tak na takiej konsoli nie ma xbox live?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ok, w takim razie ostatnie pytanie, widziałem na allegro oferty osób sprzedające takie konsole, dodając że konsola nie jest zbanowana ma xbox live, co za różnica skoro i tak na takiej konsoli nie ma xbox live?
Taka, że jak zdemontujesz rgh to zagrasz online na serwerach ms.
 

Mickaye

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jaką wersje konsoli z przeróbką najbardziej opłaca się teraz kupić? Z tego co wyczytałem na forum wielu użytkowników poleca sprzęt oferowany przez Pana P. Bystrego. Rozumiem, że jeżeli chodzi o kupno solidnego sprzętu to wyłącznie u tego człowieka tak? Tylko pytanie jaką wersje przeróbki/konsoli? Prosiłbym o pomoc w wyborze bo nie orientuje się w aktualnych trendach. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
 

sw1

Świeżak
Świeżak
Witam
Proszę o doradzenie w sprawie zakupu konsoli.
Potrzebuję konsolki w którą pogram przez xbox live na "kopiach zapasowych" gier.

Tak myślałem o konsolce w wersji Elite z dyskiem 120 GB, wersja z płytą Jasper (podobno ta nie jest tak awaryjna) z przeróbką napędu LT 3.0.
Czy to będzie dobry wybór? Czy cena w okolicach 500 zł za konsolę + pad jest ok?

Druga rzecz, czytałem, że trzeba mieć specjalny napęd aby móc nagrywać "kopie zapasowe". Wiem, że to jakiś lite-on, ale jaka konkretnie wersja? I jeszcze utrudnienie, nie mam PCta, tylko laptopa. Da się podłączyć taki napęd po USB? Będę wdzięczny za linki do konkretnych sklepów/aukcji z właściwą nagrywarką, którą wypalę gry na tę wersję konsoli z tym oprogramowaniem.

Dzięki i pozdrawiam!
 

Do góry Bottom