1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką wybrać drogę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tidzu, Październik 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tidzu

tidzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin
    Cześć. Posiadam Xboxa Elite już jakiś rok, od samego początku był on odblokowany. Jednak po aktualizacji konsola znów została zablokowana. W związku z tym mam kilka pytań.
    Ale jednak zacznę od krótkiego wstępu. Tak więc - od roku grałem na pirackich kopiach gier, co już wiecie z początku postu. Oryginalnych gier mam 4 - same tytuły dodane do xboxa, kinect'a.
    Teraz mam do wyboru dwie możliwości - znów ją odblokować, albo pieniądze, za które miałem odblokować konsolę wydać na gry. Niestety, są to małe pieniądze - 60zł.
    Moim zdaniem najgorsze jest to, że przy zablokowanej konsoli kilkanaście płyt będzie do wyrzucenia :/ Ale półka z zielonymi opakowaniami kusi :)
    Na Live nie mam zamiaru na razie grać, ale jestem pewien, że jak tylko znajdzie się gotówka, to kupię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Albo zainteresować się poradnikami i urządzeniem USB Probe, który kosztuje 30zł i przerabiać sobie samemu nie wydając tych 60zł, albo jeśli chcesz mieć "zielone pudełka" no to kup sobie nieprzerabianą nigdy konsole i śmigaj z oryginałami bez szarpania się z przeróbkami. I jak będziesz chciał to jeszcze sobie na Live pograsz :)

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak nie grasz online to przerabiaj:)

5. tidzu

tidzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin
    Znam siebie już jakiś czas, i wiem że czego się nie chwycę to zepsuję... poza tym - nie widziałem probe za mniej niż 50zł
    Nie gram, - ale mam zamiar. Mam dużo piratów - mało kasy na oryginały.

6. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Kupiłem probe 2 miechy temu za 40zł.
    Skoro nie masz kasy na gry to LT 2.0 + niebanowana konsola + Xbox Live Gold, wypalać gry i śmigać aż do bana na Live. Zaoszczędzisz na tym 50%.
    Gre spiracisz za 10zł, raz na 2 miechy zaniesiesz do flashu i dasz 60zł, a i tak będziesz na tym do przodu. Bo nowa gra na Xboxa kosztuje ze 180zł.

7. tidzu

tidzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin
    Raczej nie planowałem kupowania nowych gier. Po prostu 'od święta' kupić jakąś używkę z fajnym multi. Cena 6 piratów to prawie jak średnia nowa gra na xb. Jakbym miał co dwa miesiące flashować to: 6x60zł = 360zł rocznie na sam flash. A poza tym ryzyko bana, oraz powiększanie biblioteki piratów, które mogę w każdej chwili bezpowronie stracić - chyba już wybrałem.

8. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    W dobrych serwisach update flasha mozna dostac za 30zl jesli masz klucz napedu o ktory powinienes poprosic aby ci dali za pierwszym razem gdy robiles flash. Bo jak nie masz klucza to ci licza po 50-60zł.

Wysłane z X8

9. yp2

yp2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z twoich wyliczeń wychodzą dwa oryginały. Piszesz, że nie masz kasy na oryginalne gry. Kup, naucz się lub skorzystaj z usługi przerabiania. Policz ile masz piratów i ile kasy zaoszczędziłeś. Jaki wybór drogi... i tak pewnie konsola jest oflagowana. Masz tylko jedną drogę.

10. tidzu

tidzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin
    Nie nie mam kasy na oryginalne gry. Po prostu mam jej mało - nie będę kupować nowej gry co tydzień, ale 2-3 miesiące.
    Jeżeli liczyć tylko te piraty, które lubię, i kupił bym w pierwszej kolejności - to zaoszczędziłbym ok. 600zł (nowe, używane ok. 300zł). Co do oflagowania konsoli - to nie jest pewne (no chyba że automatycznie zostały oflagowane wszystkie konsole przy ostatnim dashu) Nawet jeśli - w przypadku bana nie będę przerabiać nowej konsoli, tylko raczej będę grać na oryginalnych.

11. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    nawet jeśli nie masz "flagi" to informacja o przerobionym napędzie pozostaje w konsoli. jak grać offline, to raczej na piratach..

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum