1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaka wybrac przerobke JTAG czy RGH czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez odziem78, Kwiecień 4, 2012.

1. odziem78

odziem78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Panowie a teraz z "innej becziki" jaka wybrac przerobke JTAG czy RGH .
    podajcie mi argumenty ktore beda za...? musze podjac decyzje bo chyba juz nie warto zgrywac znowu na lt 3.0 zreszta granie z plyta w srodku mnie juz wkurza i jeszcze miejsca na dysku malo a z tego co slyszalem to takie gierki mniej miejsca zajmuja a i czy mozna zainstalowac gre zplyty na dysk majac podane wyzej przerobki.prosze poradzcie cos i wytlumaczcie co i jak.prosze!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    a jaki masz dokładnie dashboard ? to udzielę ci błyskawicznej odpowiedzi

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rgh ,o ile nie masz fat najnowszego dasha podobno przy tym się już nie da zrobić rgh. a jtag to starszy jtag max dash 7xxx.

5. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    JTAG można zrobić jeśli dashboard konsoli jest niższy bądź równy 2.0.7371.0, w innym wypadku o JTAG zapomnij. Dla konsol z nowszym dashem powstało właśnie RGH. Więc raczej nie ma się tutaj nad czym zastanawiać ;-) dla przeciętnego użytkownika JTAG i RGH to jest jedno i to samo.

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak interesuje go rozgrywka sieciowa to xkey raczej rgh/jtag nie da rady grać na xbox live

7. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Jeżeli będziesz miał taką możliwość to RGH się bardziej płaca... A argumenty znajdziesz na forum...

8. Winch2005

Winch2005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, podepnę się do waszego wątku. Potrzebuje kilku szybkich informacji od fachowców :smile: Mój klocek padł cztery lata temu, a później używałem PS3 i w tym mój problem. Jestem kompletnie nie na czasie w temacie konsol microsoftu. Chce kupić konsole tylko nie wiem która będzie odpowiednia na RGH.

To tak na szybko zapodam zapytania moje :

1. Jaki jest zakres w datach produkcji konsol? Wiem tylko że płyta musi mieć układ HANA. Np. czy mogę mieć pewność że konsole produkowane od jakiejś daty do innej nadadzą się do tego.

2. Do której maksymalnie wersji Dashboarda można wykonać RGH? Chyba że niema to znaczenia?

Powiedzcie mi jeszcze czy kupując np. Jaspera dużo stracę w porównaniu z konsolą slim? Zauważyłem że cena 1,5 letniej slimki potrafi być porównywalna z ceną 3 letniego Jaspera.

pozdrawiam.

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Przerobisz Falcon, Jasper, Trinity czyli tak gdzieś roczniki 2007 sierpien-2011 sierpień. Tak czy inaczej bierz Jaspera, lub Slimke z Trinity bo Falcon jest dosyć awaryjny, nie wiadomo na jaki model trafisz..

2. w Slimach idzie na wszystkich dashach a w fatach na wszystkich oprócz 147xx czyli tych dwóch najnowszych, ale niedługo ma wyjść RGH 2.0 i będzie możliwe rgh na fatach z dashami 147xx :)

Raczej nie, Slimka jest ładniejsza i jeszcze mniej awaryjna od Jaspera ale wybór należy do Cb ;)
    Aha Slimka najważniejsze żeby była wyprodukowana przed sierpniem 2011 bo inaczej nie przerobisz, bo jest nowa płyta głowna.

10. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Krótko i zwięźle żeby czasu nie tracić. Nie kupuj Jaspera bo to stara technologia, głośne wiatraki. Slim jest moim zdaniem dużo lepszy, poza tym nowszy!
    Slimkę przerobisz teoretycznie z mfr date do 1 września 2011, ale jeśli konsola jest po 1 sierpnia to najlepiej zobaczyć z tyłu na naklejkę czy ma 12V-----10,83A jeśli tak to ma HANE i można robić śmiało RGH. Przy slimie nie ma znaczenia jaki konsola ma dash.

Co do Jaspera to dash nie większy niż 14699 inaczej umarł w butach.

11. Winch2005

Winch2005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź. Takich informacji potrzebowałem ;)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum