1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaka zewnetrzna nagrywarka do LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawcio0404, Luty 10, 2013.

1. pawcio0404

pawcio0404 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam czy jest jakaś zewnetrzna nagrywarka do nagrywania pod LT 3.0 ?

jeśli tak to możecie podrzucić nazwy - ewentualnie linki aukcji ? :)

z góry wielkie dzieki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
  4. pawcio0404

pawcio0404 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli w gre wchodzi nagrywarka wewnętrzna? nie ma jakiegos modelu zewnetrznego? - posiadam laptop i dlatego zalezy mi na zewnetrznym

albo nie wiecie jest jakaś przejsciowka zeby podpiac pod nagrywarke i dzialala przez usb ? spotkal sie ktos z czyms takim ? jak sie to sprawuje ?
    znalazlem cos takiego ADAPTER 3w1 USB NA SATA/ATA ZEW. DYSK HDD 2,5 3,5 (2938868114) - Allegro.pl - Wi
    czy nie bedzie problemow przy wypalaniu jak bedzie tak podlaczona ?
    z gory wielkie dzieki za pomoc

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Ja także mam j.w nagrywarkę + przejściówkę Przejściówka adapter SATA USB ihas124 xgd3 LT3.0 (2856022044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jest podłączone do laptopa do USB i wszystko śmiga OK :sneakiness:

Tą co ty podałeś linka też "powinno" być wszystko dobrze w czasie nagrywania itd. ale... raczej tego adaptera i chińszczyzny ci nie polecam jedynie coś z firmy gembrid ,jaką ja posiadam i jestem zadowolony czyli http://www.gembird.nl/item.aspx?id=4179

Wczytywanie...

Poleć forum