1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakaś aktualizacja przy włączeniu Call of Juarez BiB

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seanknw, Wrzesień 25, 2009.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Wczoraj jak włożyłem płytkę call of juarez poprosił mnie o aktualizacje bo bez tego gra nie bedzie działac. rozumiem ze chodzi o aktualizacje dashbordu ale mam pytanie. Kiedys na forum czytalem ze uzytkownicy zrobili update dashbordu i pozniej mieli problemy bo gry im sie ciely i musieli wyslac konsole do serwisu. Oczywiscie M$ robił to za darmo ale czy po aktualizacji dasha z plytki z gra nic sie nie stanie ? Miał ktos jakies problemy ?

edit: posiadam ixtreme 1.51

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    aktualizacje to rzecz normalna i konieczna;) bzdury ze gry nie beda dzialac

4. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    aha no to ok :D to instaluje :p pytałem sie poniewaz w dziale aktualizacja dashbordu ludzie pisali ze po jego wgraniu gry chodzily im czasami wolniej a nawet sie ciely. a to jest proces nie odwracalny. Chyba ze to byl jakis zmodyfikowany soft

Wczytywanie...

Poleć forum