1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakby kampania sony

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez myszek, Kwiecień 25, 2008.

1. myszek

myszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biłgoraj
    przeglądając youtube znalazłem coś takiego http://youtube.com/watch?v=OL7oqkGUXkI&feature=related :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: jakby kampania sony

jakby to byla kampania to co 2sec pojawial by sie znaczek SONY a tu ani razu chyba nie widzialem :) ktos kto nie siedzi w temacie konsol nie pozna jej po wygladzie. IMO to jest jakis nowy teledysk ;)

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Zadna kampania...Sony jest jakie jest,ale litosci...Niechcieliby sie reklamowac za pomoca tak (s)hitowej piosenki:)To tak jakby u nas PS3 reklamowala Doda,Mezzo,Verba czy inny bozyszcz nastolatkow.

5. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

wystarczy że jedna pani w ckm wystąpiła z x360 to już była polewa na całą europę ;D

6. myszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biłgoraj

ale jednak wydaje mi sie że tak bez powodu te konsole sia tam nie pojawiają ;)

7. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

n/c a jak w jakims teledysku pojawi sie np. Lambo to odrazu to musi byc kampania tego auta ???

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Daj spokoj,w co drugim hip hopowym badziewiu zza oceanu w teledysku sa odpicowane fury,z lcd w zaglowkach i PS w bagazniku.Tamtejsze dresy sie w tym lubuja i tyle ::)

9. myszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biłgoraj

nie chce sie chwalic ale miałem racje
    Wybaczcie, że nie określę gatunku muzycznego, którego słuchamy w tym klipie, ale po ostatnich komentarzach po prostu się boję. Zapewne to jakaś wersja R&B, ale dla świętego spokoju nazwijmy to ogólnie czarną muzyką. Artysta nazywa się Wyclef Jean (nie znam, nie słyszałem wcześniej), zaś w jego najnowszym teledysku pełno product placementu Sony. Czegóż my tu nie widzimy - PSP, SIXAXIS, PS3, zaś na ładnym LCD widać Burnout Paradise. Muszę powiedzieć, że mi się podoba ta forma promocji. Nie można nazwać jej dyskretną, ale pokazuje granie w miły sposób, nie to co ostatnio wychwyciliśmy u Mariah Carey. No i poza tym Burnout Paradise jest naprawdę widowiskowy. Mimo, że muzyka zupełnie mi nie leży, to jednak obejrzałem z przyjemnością. źródło :polygamia.pl :D

Wczytywanie...

Poleć forum