1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki akumulator do pada Xbox 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piwodex, Sierpień 12, 2014.

1. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poleci mi ktoś dobry/pojemny akumulator do pada i dlaczego akurat taki? Pytam kogoś kto testował różne bo jak wiadomo można trafić na śmieciowe, szybko zdychające lub takie na których jest napisane że mają 4800mAh a co do czego... Chodzi mi o pojedynczy akumulator z kablem do ładowania (nie akumulatorki wyglądające jak baterie) Coś jak na foto: [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie ma takich. Sa oryginaly kiepskie i reszta śmieci. Jedyny słuszny wybór te zwykle markowe aku

4. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ha, a które to są te oryginalne czy też tam markowe?
    BTW Ja znalazłem coś na allegro po 9-10zł 4800mAh :p

5. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    też chciałem kupić akumulatorki w kształcie klapki od baterii do pada, ale na tym forum mi to odradzali i polecali łowane akumulatorki AA. Posłuchałem się i kupiłem akumulatorki eneloop SANYO i jestem zadowolony z tego wyboru. Użytkuje je od roku na jednym ładowaniu gram ze dwa tygodnie i po tych 365 dniach nadal wytrzymują 2 tygodnie na ładowaniu

1 osoba to lubi.
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No ten oryginalny szajs jedynie. Jak wiadomo sens ma tylko zakup zwykłych akurat AA. Zrobisz jak zechcesz zadowolony będziesz tylko ze zwykłych.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum