1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki akumulator + dok/kabel do bezprzewodowego pada?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 09iiaakp, Listopad 8, 2012.

1. 09iiaakp

09iiaakp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od razu piszę że używałem szukajki, ale żaden temat nie odpowiadał na moje pytania, a nie chciałem odkopywać i podpinać się.
    Mam dwa czarne pady do Xboxa 360 i dotychczas używam w nich ze standardowych, alkalicznych "paluszków". Nie starczą one jednak na długo, a nie opłaca ich się zbytnio kupować. Chciałbym więc kupić dwa akumulatorki i stację dokującą/kabel Play&Charge. Na allegro.pl znalazłem kilka ofert i chciałbym dowiedzieć się od bardziej doświadczonych osób, czy warto kupować tanie, chińskie produkty zamiast używać oryginalnego zestawu od Microsoftu.
    1. Dok + 2xAku (podejrzane jest to 600mAh u akumulatorków)
    2. Play&Charge + Aku (mój faworyt, zależy mi na ładowaniu przez port na górze kontrolera)
    3. Quick Charge + Aku (oryginalny od Microsoftu)
    Jakich wy używacie rozwiązań? Proszę o linki do aukcji, nazwy produktów, cokolwiek. Z góry dzięki za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem założyć podobny temat, ale dołączę się do tego z moim pytaniem.

Mam akumulatorki zwykłe AA, czy mogę dokupić sam przewód USB o taki: KABEL PLAY & CHARGE do XBOX 360 1,8 m _paragon (2757468239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ładować pada podczas gry? Nie wpłynie to negatywnie na aku? Wkurza mnie strasznie nagłe rozładowywanie się i konieczność przerwania zabawy.

Wczytywanie...

Poleć forum