1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dashboard?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miketbg, Marzec 31, 2011.

1. miketbg

miketbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! W ostatnich czasach malo gram na xboxie, mam dashboard chyba v2.0.8955 i iXtreme 1,6, nie jestem zbanowany (odpiety kabel od neta)... Jak narazie to gralem sobie we wszystkie gry po kolei takie jak COD:BO Fable III itd itp., az do Bulletstorm bo przeczytalem w komentarzach ze wymaga nowego dasha... Tamte gry poprostu zmienialem na Wave 3 i wszystko bylo w porzadku. Teraz chcialbym na weekendzie zagrac w takiego Crysis 2 i on tez chyba wymaga tego nowego dasha. Chce sie zapytac jaki mam wgrac, zeby nie zwalic sobie konsoli i czy musze... Z gory wielkie dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Po pierwsze wgraj lt+ bo nie pójdą Ci gry z ap25. A jeśli chcesz zagrać narazie tylko w Crysis 2 to aktualizuj i graj.

Wczytywanie...

Poleć forum