1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Dashlaunch do 17150 na RGH i jak zainstalować

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniekgie97, Grudzień 14, 2014.

1. Maniekgie97

Maniekgie97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Cześć,
    Mam problem, mianowicie, bo chciałbym pograć sobie na xboxie (RGH) multiplayer, obecny dl to 3.10, a kernel udało mi się zaktualizować do 17150 (oczywiscie hacked).
    Co mam zrobić, zaktualizować dl? do jakiej wersji? ktoś może napisać krok po kroku? czytałem duuuużo forów o tym jak zaktualizować dl i problem w tym, że jak wchodze w plik default.exe (próbowałem z 3.13) i powinno mi się wyświetlić, że to aktualizacja DL i czy chcę zaktualizować, lecz nic się nie wyświetla.

Prosiłbym o szczegółową instrukcję.
    Pozdrawiam i dziękuję za fatygę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zbuduj na nowo NAND z najnowszym kernelem i zaznaczoną opcja Include DashLaunch za pomocą xeBuild GUI, wgraj, załaduj plugin XBLSE.

Link do xeBuild GUI:
    Kod:
    chrome://mega/content/secure.html#!095xQBDB!UB3_HlRfestbYiejXabJyJx0-IduLZHmwpIr_M350ew

1 osoba to lubi.
  4. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Ok, dzieki za odpowiedź, tylko... jak to zrobić? :D jakoś nie mogę znaleźć... :)

EDIT: Dodam, że chciałbym głównie pograć online w GTA V i Fifa 15, więc, żeby osiągnąć ten cel, to jestem w stanie wnieść się na wyżyny swoich możliwości :p

Edit2: Już wiem o co chodzi :D, zrobiłem tak już wcześniej, mam kernel 2.0.17150, ale Dashlaunch 3.10 i jak mogę zaktualizować dasha? Gdy wchodzę w xlink kai i gry online, to nie widzi gier, są puste okładki.

5. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pobierz program, który podałem Ci wyżej w linku. Odpal i zbuduj na nowo NAND z opcją "Include DashLaunch" dla najnowszego kernela 17150 i wywal z konsoli starego DashLaunch'a, a miejsce jego wklej wersje 3.13, po tym zabiegu, kiedy wejdziesz w DashLaunch'a nie będzie wypluwać błędu, że wersja jest niekompatybilna. Nawet jeśli masz już najnowszy Dashboard to zainstaluj go na nowo tak jak opisałem, wtedy DL na pewno będzie działać. I teraz jeszcze jedno pytanie czy chcesz grać na Xbox Live czy na linku?

6. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Wszystko z kernelem zrobione, mam 17150, a jak mam usunąć DL, gdzie go znajde (xbox slim 4gb + dysk twardy 160gb+zewnetrzny) [​IMG] w 1, pokazana jest sciezka skad uruchamia sie aktualny DL
    https://imageshack.com/i/f0mXexeZp
    https://imageshack.com/i/p8iG95PXp

Jak ja mam usunac i zamienic jak te pliki się różnią? Chyba, że nie wkleja się DL 3.13 do Freestyle3.0?

Problem z kernelem zażegnany, co do pytania, to sam nie wiem, jakbym chciał pograć w GTA V lub Fifę 15 multiplayer/online, to co musiałbym mieć, linka czy xbsle (czy jakoś tak)?

7. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ścieżka Default jest domyślną ścieżką, z której odpala się alternatywny Dashboard konsoli, nie jest to ścieżka do DL.
    Poszukaj na dysku gdzie masz zainstalowanego DL, wywal go i nadpisz wersją 3.13, uruchom installer - default.xex, poustawiaj ścieżki i ustawienia.
    Folder z DL nie ma być w folderze Freestyle Dash'a

Odsyłam do tematu związanego z XBLSE, poczytaj:

http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/xbox-live-na-rgh-203015/

8. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Ale pliki będą takie same z DL 3.10 jak w 3.13?

Jak mogę rozpoznać, że to jest Dashlaunch?

9. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po strukturze folderów i plików tak jak ma to miejsce na drugim załączonym przez Ciebie zdjęciu. Wrzuć folder z DL 3.13 na HDD luzem i odpal z folderu Installer plik default.xex za pomocą XexMenu. Ustaw ścieżki, zlokalizuj starą wersje i usuń.

10. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno

Zaraz się odezwę czy się udało :)

11. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Nie moge znaleźć obecnej wersji, ale jak wchodzę w plik default.xex z folderu installer (DL 3.13), to mam taką ścieżkę, zmienić ją? na jaką?
    https://imageshack.com/i/p56xkrPAj

https://imageshack.com/i/ey9Abkydj (zdjęcie przedstawia gdzie jest ten plik, który sie uruchamia)

Sorki za post pod postem

1 osoba to lubi.
  12. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli używasz Freestyle Dashboard w wersji Polskiej, to chyba nie będziesz chciał zmieniać tej ścieżki, hmm? Wszystko jest w porządku, ustawienia przeniosły się z poprzedniej wersji. Jeśli odpala Ci alternatywny Dashboard, to znaczy, że wszystko działa. Jeśli chcesz grać przez Internet, to poczytaj temat, który podesłałem Ci wyżej, chodzi o Xbox Live, bez tego raczej nie zagrasz w GTA: O czy Fifa 15.

13. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Tylko, że na zdjęciach jest pokazane jak wszedłem przez menadzer plikow w plik default.exe z folderu installer, ale jak normalnie włączę konsolę i załaduje się dashlauncher i wejdę w installer (widzi jako program), to jest napisane Dashlaunch 3.10, serio tak ma być? :)

A co do polskiej wersji, to mogę zmienić, byle wszystko było ok i działało

14. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj pozbyć się starego DL wyrzucając go z programów z poziomu FreeStyle Dashboard, jeśli tam widnieje. Jeśli nie zlokalizuj go ręcznie, na pewno gdzieś jest, nie przejmowałbym się tym aż tak, najważniejsze że wszystko działa. Poza tym nie ma oficjalnej wersji DL do najnowszego kernela, jest tylko przerobiona wersja 3.13 umożliwiająca odpalenie go na 17150.

1 osoba to lubi.
  15. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Czyli na tym dashu (3.10) pogram sobię online?

16. Maniekgie97

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Z tematu, co podałem wyżej odnośnie RGH i xbox live: "
    2.Gdy mamy/zaktualizowaliśmy najnowszą wersję dashboard powinniśmy pobrać Dashlaunch 3.13 i następnie
    zabieramy się za pobranie wtyczki umożliwiającej cała operację"

Czyli dashlaunch 3.13 niby jest wymagany

17. pejakk

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma różnicy tak naprawdę bo jeden plik launch.ini odpowiada za ustawienia każdej z wersji DL. Ustaw wtyczkę z poziomu DL 3.13, zapisz ustawienia, a potem w 3.10 będą widnieć te same.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum