1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dekoder DVB-T - około 120zł?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Grudzień 1, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak w temacie mam w domu parę telewizorów i niestety jeden był kupiony za czasów jak LCD dopiero co się pojawił obok plazmy(nie było jeszcze mowy o FullHD). Kosztował mnie parę lat do tyłu coś koło 4200zł Samsung. Oczywiście on nie ma Mpeg4.

Więc muszę zakupić dekoder. Nie mam żadnego zestawu z cyfry, polsatu czy innego czegoś..

Zbytnio nie znam się na tych dekoderach. Więc zwracam się tutaj o radę..

Powinien być w miarę jak najlepszy i do podpinania na HDMI i itd. Na allegro jest multum dekoderów ale nie wiem jaki jest warty kupna.

Jestem w stanie dać jakieś 120zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Jaki dekoder DVB-T - około 120zł?

Ferguson Ariva - szczerze polecam. Dodatkowo nieźle sobie radzi z odtwarzaniem mkv z usb i umożliwia nagrywanie programów na usb.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    polecam WIWA 90
    super sprzęt, a dodatkowo można wrzucić zmodyfikowane firmware i po zabiegu dodatkowo odtwarza WMV
    opis @GUTEK@ - www.gutek.xt.pl

Wczytywanie...

Poleć forum