Jaki dysk 2,5 do Slim?

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witajcie, jaki dysk twardy moge kupić do przerobienia żeby pasował do xbox 360 Slim? Kiedyś słyszałem o WD scorpio blue. Dobrze by było żebyście podali modele już przetestowane abym miał pewność co do kompatybilności i prawidłowej oprędkości dysku.
Dzieki.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie, jaki dysk twardy moge kupić do przerobienia żeby pasował do xbox 360 Slim? Kiedyś słyszałem o WD scorpio blue. Dobrze by było żebyście podali modele już przetestowane abym miał pewność co do kompatybilności i prawidłowej oprędkości dysku.
Dzieki.
Po co kombinować i przerabiać. Kup oryginalny.
 

xjojo

Użytkownik
Użytkownik
Z dyskami lepiej nie kombinować. Zaoszczędzisz 30 zł a zarobisz bana. Microsoft banował za te dyski. Poza tym jak kupisz drugą konsolę xbox będziesz musiał ten dysk od nowa przeprogramować a oryginalny po prostu przełożysz
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Z dyskami lepiej nie kombinować. Zaoszczędzisz 30 zł a zarobisz bana. Microsoft banował za te dyski. Poza tym jak kupisz drugą konsolę xbox będziesz musiał ten dysk od nowa przeprogramować a oryginalny po prostu przełożysz
Gorszych glupot juz dawno o nie czytałem. :p Microsoft nigdy nie banowal za dyski wiec nie ma różnicy czy dysk oryginalny czy WD (poza tym ze WD będzie szybszy) i tak samo można je przekładać między konsolami bez żadnych kombinacji.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
Z dyskami lepiej nie kombinować. Zaoszczędzisz 30 zł a zarobisz bana. Microsoft banował za te dyski. Poza tym jak kupisz drugą konsolę xbox będziesz musiał ten dysk od nowa przeprogramować a oryginalny po prostu przełożysz
ale bzdury piszesz - przerobione hdd są często lepsze od fabrycznych i M$ się ich nie czepia a przełożenie sprowadza się do formatowania z numerem seryjnym konsoli z poziomu dasha
za pisanie nieprawdy z premedytacją powinieneś dostać warna
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Po mojej formie zadania pytania widać na pierwszy rzut oka, że nie interesują mnie org dyski:) Dalej nie dostałem odpowiedzi
 

Do góry Bottom