1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk 2,5 do Slim?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dudi2000, Wrzesień 29, 2013.

1. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Witajcie, jaki dysk twardy moge kupić do przerobienia żeby pasował do xbox 360 Slim? Kiedyś słyszałem o WD scorpio blue. Dobrze by było żebyście podali modele już przetestowane abym miał pewność co do kompatybilności i prawidłowej oprędkości dysku.
    Dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po co kombinować i przerabiać. Kup oryginalny.

4. xjojo

xjojo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z dyskami lepiej nie kombinować. Zaoszczędzisz 30 zł a zarobisz bana. Microsoft banował za te dyski. Poza tym jak kupisz drugą konsolę xbox będziesz musiał ten dysk od nowa przeprogramować a oryginalny po prostu przełożysz

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Gorszych glupot juz dawno o nie czytałem. :p Microsoft nigdy nie banowal za dyski wiec nie ma różnicy czy dysk oryginalny czy WD (poza tym ze WD będzie szybszy) i tak samo można je przekładać między konsolami bez żadnych kombinacji.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ale bzdury piszesz - przerobione hdd są często lepsze od fabrycznych i M$ się ich nie czepia a przełożenie sprowadza się do formatowania z numerem seryjnym konsoli z poziomu dasha
    za pisanie nieprawdy z premedytacją powinieneś dostać warna

1 osoba to lubi.
  7. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Po mojej formie zadania pytania widać na pierwszy rzut oka, że nie interesują mnie org dyski:) Dalej nie dostałem odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum