1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk do xbox360... max 230zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Riiko, Październik 24, 2009.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siemka, jaki polecacie dysk do konsoli max 230zł, czytałem że można kupic odzielnie dysk WD i wsadzic do starej obudowy, akurat mam 20gb i by nie bylo z tym poblemu. A wiec jaki dysk, jak najtaniej, i czy da sie wiecej niz 120gb :/ :cool:

edit. dodam ze mam jeszcze inne mozliwosci co do kupna, mam tyle kaski co podalem, konsole mam od niedawna, zastanawialem sie juz nad padem [bo mam 1], nad dyskiem [ale problem jak przeniesc tez dane z jednego na drugi, i jak zrobic by nie wkladac plyty po zgraniu gry], no i lubie tez guitar hero i zastanawialem sie nad gitarka [ale... te gitary sa male jak dla dziecka kilku letniego]

macie inne propozycje w co warto zainwestowac bym nie zalozowal, cos do xboxa360.

Wczytywanie...

Poleć forum