1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk kupić??i co zrobić ze starym

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez korni93, Sierpień 10, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam chciałbym się poradzić was jaki dysk kupić otóż jakiś czas temu xbox przestał go czytać przez moje zabawy w podłączanie do pc i do tej pory nie udało mi się go naprawić postanowiłem więc że rozejrzę się nad nowym dyskiem
    chciałbym aby ktoś obcykany mi polecił
    czy kupować dysk oryginalny czy nie oryginalny i bawić się dostrajanie pod xboxa?
    nie chciał bym wydawac dużo.właściwie prosze was o propozycje dysku jak najtańszego po za 120zł nie chciał bym wychodzić
    dysk od 60gb w górę chyba że za tą cene nie dam rady kupić;/
    a może są nie oryginalne dyski już pod stosowane pod xboxa i można je taniej kupić??
    mam nadzieje ze dobrze mi poradzicie..
    kolejna sprawa to co zrobić ze starym dyskiem skoro pc go czyta może mógłbym go podłączyć do kompa? zawsze to 60gb ;) jeżeli wiecie co i jak proszę o rady
    z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
  4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Ty chyba nie jesteś poważny.... ?! :|

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Chyba ty nie jesteś poważny, jak masz już obudowe to kup tak jak kolega wyżej napisał dysk 2,5 od laptopa to jest wd bevt, albo beves czy jakoś tak poszukaj na forum.

6. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Najtaniej wyjdzie kupić dysk WD 120 lub 250gb.

Przystosować można dyski:

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS
    - WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT
    - WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT
    - WD VelociRaptor Series

Dysk 250gb możesz kupić na allegro spokojnie za 120zł z demontażu z laptopów. Teraz jest aukcja z dyskiem 250gb za 115zł. Obudowę już masz więc drogo to nie będzie. Przerobić dysk to jest bardzo prosto i wystarczy kilka komend w dos, partycje program HDDHackr sam tworzy i nie trzeba tego robić w hex.

Link do dysków wd na allegro:

Dyski WD

7. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzięki wielkie mam wybór..chyba faktycznie skusze się na dysk WD..wezme 120gb bo więcej nie trzeba..miałem 60 i starczyło ;) mówisz że łatwo przystosować..ale mam 100% pewności że będzie działąć?bo jak bym kupił dysk i nie dało by się go dostosować to konkret kicha :D
    a powiedzcie jeszcze czy stary dysk 60gb mogę podłączyć do pc??jako używalny dysk?

8. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  9. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    świetny wybór zrób tak

10. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
  11. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Tanio bo dyski to loteria jeden działa drugi nie działa, mają bad sectory i inne problemy. Nikt ci dysku wartego ponad 100zl nie sprzeda za 25. Napisał że nie ma czasu sprawdzić 4 dysków to ile to zajmuje cały dzień.

Z dysków WD które podałem wyżej każdy się da przystosować. W dysku WD za pomocą programu wgrywasz pierwsze 20 sektorów, po takiej operacji dysk jest wykrywalny jako oryginalny z MS. Przerobić się da na pewno ale tylko z serii którą podałem. Sam mam dysk WD 250GB BEVT przerobiony do xboxa i działa wszystko bez problemu. Miejsca jest sporo :).

Za około 100zł spokojnie kupisz dysk 120gb, większość dysków pochodzi z demontażu z laptopów. Poradnik jak przerobić dysk WD jest na forum ale trochę stary już, teraz nie trzeba samemu tworzyć partycji ponieważ program sam to zrobi za nas.

12. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak bym już kupił to trochę bys pomógł?:) tzn przynajmniej podal byś mi dobry poradnik :D jak bym mógł jeszcze prosić podaj jakąś aukcje z dyskiem 120gb to tam po 140zł+ alno lepiej nie wiem czemu;/

13. dawcioj

dawcioj Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepiej teraz juz brac 120GB a stary sprzedaj albo zostaw jakby nowy sie w przyszlosci zepsuł

14. Szpitalniak

Szpitalniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Elo. Możecie dać link do poradnika jak najłatwiej przygotować tego typu dysk do działania ?? Czy możecie dać też nazwę kabla łączącego nieoryginalny dysk z konsolą ??

Wczytywanie...

Poleć forum