1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk mogę wsadzić do Xboxa Slim'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szamannn, Październik 30, 2010.

1. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Na dniach kupuje Slim'a bez dysku. Przebuszowałem forum i inne źródła ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Może to tez z powodu dość młodego jeszcze stażu slim'a. A więc:
    1. Jaki dysk wsadzić do slim'a aby był kompatybilny. Proszę o firmę i modelu. Najlepiej jeszcze link z allegro. Wybaczcie lenistwo ale w sprawach hardware jestem zielony.
    2. Wiem że można wsadzić pendraka 16 Gb, ale ziomek z sklepu mówił mi że standardowe peny mają za wolna szybkość, i jest możliwość ścinek.
    ma ktoś takiego pendriva w slimi'e? Jeśli tak to proszę o fime i model i jak on działa :>

I ostatnia moja prośba :> Jeśli chcesz tylko nabić sobie posta wstrzymaj sie. Widziałem wiele tematów gdzie ludzie tylko nabijają sobie posty. Typek pyta się o pada, a jakiś neos wypala aby trzymał konsole z dala od ściany :cool:

To by było na tyle :>

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  4. szamannn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra już powoli łapie. Znalazłem art. na ten temat :> Ale te pliki sektora bezpieczeństwa są tylko 20 60 i 120 gb. Więc chyba nie ma sensu kupować dysku 250 gb jak i tak xbox będzie widział 120. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Szukałem ale nie ma w polskich sklepach obudowy do dysku. Kaszana

Edit:
    A czy bez tej specjalistycznej obudowy dysk można tam jakoś wrzucić, w tą kieszeń w slimie?

5. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  6. szamannn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Temat chyba wyczerpany, chciałbym dodać jeszcze od siebie że znalazłem na jutiubje dość ciekawy instruktażowy filmik. Jak wykorzystać stary dysk do slim'a
    YouTube - Use old xbox 360 HDD with new xbox 360 slim 4GB part 1

Może komuś się przyda.
    Oczywiście lecą podziękowania dla KNARA.

Wczytywanie...

Poleć forum