1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk najlepszy do jtaga?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mafiozo, Sierpień 9, 2012.

1. Mafiozo

Mafiozo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie. Będę posiadaczem jtaga i chce wiedzieć jaki jest najlepszy do xboxa. Wystarczy samo zasilanie przez USB?

Lepiej zewnętrzny ponieważ łatwiej można przesyłać gry tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Kup powiedzmy 500 gb (lub większy) zewnętrzny na USB i gitara ;)

4. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mi sie wydaje ze lepiej bedzie wewnetrzny bo z tego co slyszalem na zewnetrznym nie dzialaja dlc czy cos z tych rzeczy( ktos kto zna sie bardziej niech potwierdzi zeby nei wprowadzac w blad) a poza tym +dla wewnetrznego nie potrzebuje dodatkowego zasilania. a gry przez ftp szybko przsyla sie 11mb/s

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    DLC pakujesz na główny dysk konsoli.

A gry XEX czy GOD zostawiasz na dodatkowym dysku i wszystko hula jak ta lala.

Wg mnie lepiej kupić dysk zewnętrzny 700GB i po kłopocie. I możesz zawsze użyć jako dysk przenośny (taki większy pendrive :D). Zasilanie oczywiście tylko przez USB więc zero dodatkowych kabli itp itd.

Ja mam tak właśnie w konsoli RGH i nie narzekam.

Wczytywanie...

Poleć forum