1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk pod RGH?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iker, Styczeń 29, 2013.

1. iker

iker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dopiero zaczynam moją przygodę z konsolą i chciałbym zapytać który dysk lepiej kupić do konsoli slim z RGH
    Dysk zewnętrzny 2,5" 500 GB NAJSZYBSZY USB 3 (2952204337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy
    Dysk zewnętrzny 500GB 2,5" NOWY OKAZJA ŁÓDZ ! (2967617029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Może macie jakieś swoje propozycje? Mój budżet to 200 zł interesuje mnie dysk 500gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. pumpeek

pumpeek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na twoim miejscu poszukał bym jeszcze jakiegoś innego, jakiejś renomowanej firmy bo te nie za bardzo. Wiadomo, że na pewno będą droższe, ale lepsze jakościowo

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    NOWY WD5000BPVT Blue 500GB 2,5" SATA 2 (2959251021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    dokupujesz obudowę ( bez obudowy też nie będzie większych problemów )
    I masz wewnętrzny :) Gierki po ftp możesz wrzucać :)

Pozdrawiam !

Wczytywanie...

Poleć forum