1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk twardy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtkobojko, Listopad 24, 2012.

1. wojtkobojko

wojtkobojko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xbox 360 4Gb pojemności. Chcialbym dokupić większy dysk do niego tylko pytanie jaki będzie dobry. Posiadam wejście od gory na wsuwany dysk. Ale na alego widzę też inne rodzaje dysków i nie wiem czy tylko ten wzywany pasuje do mojego czy da radę podłączyć inne ? A co powiecie na dysk podłączony przez USB czy nie będzie problemow z nim? Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. ADI___X

ADI___X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
  4. ADI___X

ADI___X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
  5. wojtkobojko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A z gdzie znajdę informacje jaki mam Xbox? Jakas naklejka na nim będzie z informacja ?

6. jaros1024

jaros1024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podkarpacie
    http://upload.wikimedia.org/wikiped...nsole-Set.png/250px-Xbox-360S-Console-Set.png - tak wygląda slim
    http://naprawakonsol.pl/wp-content/uploads/2012/06/xbox-360-versions.jpg - tak wygląda fat. są różne wersje różniące się na wygląd kolorem.

Tak czy inaczej, skoro 4 GB, to jest to slim. Tym bardziej że pisałeś że masz wejście na WSUWANY dysk. Jestem pewny że to slim. Kupujesz taki dysk: http://www.komputronik.pl/product_p...SLIM/Dysk_250GB_do_Xbox_360_Slim-708d2d10.png
    i po kłopocie.

7. wojtkobojko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz rację pierwsze zdjęcie z padem to właśnie mój Xbox. Właśnie się dowiedziałem że to jasper czy coś w tym stylu :) dzięki za pomoc. A co myślisz o zakupie zewnętrznego dysku i podłączeniu przez USB ? Czy lepiej kupić oryginalny do xboxa ?

8. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To Trinity albo Corona,nie jasper. Zewnętrzny dysk maks 32GB. Kup oryginalny- 320Gb ok 260zł,250Gb- ok 180zł ,120Gb ok 130zł . Ceny z allegro.

9. wojtkobojko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Tak zrobię kupię oryginalny :) pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum