1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki dysk zewnętrzny do xboxa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez belkocik, Sierpień 9, 2014.

1. belkocik

belkocik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupic dysk zewnętrzny ale nie wiem dokładnie jaki :/ mam xboxa 360 slim 250 gb z RGH i chce dokupić dysk i podpiąć go do xboxa i trzymać na nim gry na RGH i pliki z kompa bo mam mały dysk. Jaki dysk polecacie 2.5 tak 1,5-2 tb.

2. Lotnik421 Xbox One

3. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    To już od ciebie zależy jaka wielkość dysku jest ci potrzebna. Moim zdaniem najlepiej jak największy dysk kupić ;)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

4. belkocik

belkocik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy mi na wydajności i żywotności :> czyli od jakiego producenta kupować i jaki model ?Słyszałem ze wd jest dobre. A co myślicie o seagate jest pełno tanich dysków właśnie od nich. Ma ktoś

Wczytywanie...

Poleć forum