1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki firmware Lite-on?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez andrzejdevil, Grudzień 9, 2010.

1. andrzejdevil

andrzejdevil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam napęd liteon 74850c, jeszcze nie był on łamany, narazie wyciągnąłem z niego keya i jestem gotowy do wgrywania firmware i tutaj pojawia się problem, nie wiem jaki firmware wgrać bo w faq nie ma za bardzo o tych liteonowych napisane a w tutorialach temat ten jest praktycznie pomijany. Jestem nowym użytkownikiem xboxa i nie wiem który jest lepszy.

Jeśli to możliwe proszę o podanie nazwy i źródła firmware do tego napędu. Najlepiej żeby można było grać w gry nagrane bez tych dziwnych stealth patchy, oczywiście XBL mnie nie interesuje.

Dziękuje za szybką odpowiedz

PS. jeśli mógłby ktoś wrzucić linka do wyjaśnień rodzajów firmware itp to poproszę bo nie mogę znaleźć na forum a ni huhu nie mam pojęcia czym jest LT+ i tym podobne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
  4. andrzejdevil

andrzejdevil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oj szukałem i szukajką i Googlami porostu ciężko coś znaleźć jak sie terminów nie zna :p
    Dziękuje bardzo temat jak dla mnie uznaję za zamknięty

Wczytywanie...

Poleć forum