1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Flash Lepszy???

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fake45, Styczeń 5, 2009.

1. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Witam w Sobotę jadę przerobić sobie xboxa 360. I Jaki flash jest TERAZ najlepszy? Chodzi mi o taki żeby chodziły Gry z Xbox360 a także przerabiane specjalnie gry z Xboxa1 pod iXtreme (według Poradnika który jest na forum)
    Teraz mam iXtreme 1.4 Napęd Benq i na jaki najlepiej wymienić iXtreme 1.41 czy 1.5
    Ps:płacę 100zł i dlatego sie pytam żeby nie wydać kasy w błoto!!
    Pozdrawiam:D:D:D:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeżeli masz iX 1.4 to po co go wymieniać ? I to jeszcze za 100 zł :DD Jak nie chcesz wyrzucać pieniędzy w błoto to zostaw jak jest

4. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Ale chodzi o to żę dostałem Gier na xboxa1 (JEST TAM AŻŻŻŻ 76 GIER I Z 25 DEMÓWEK!!!) I po to ze na TYM FLASHU NIE CHCĄ MI SIĘ URUCHOMIĆ ORGINAŁY Z X1!!!!! U kolegi ktory ma flash 1.41 WSZYSTKO CHODZI a u mnie ANIE JEDNA Nawet demo!!!! Moje pytranie dotyczyło czy ktoś próbował odpalać gry z x1 zrobione pod x360 na flashu 1.5

Wczytywanie...

Poleć forum