1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki flash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fingers, Styczeń 31, 2010.

1. Fingers

Fingers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzien dobry

Zdaje sobie sprawę że było milion podobnych pytań ale chciałbym ostatecznie rozwiac swoje wątpliwości. Mianowicie jaka przeróbke wybrac do liteona v1 do gry offline. Myślałem nad 1.61 NS jednak co otwieram forum to są inne rodzaje flashy i zgłupiałem. Serdecznie prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do offline wgraj 1.6 NS - masz spokój do końca życia. :D

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    1.6 NS ma pelno bugow wiec nie polecam tego. Narazie masz 2 sluszne wyboty dla liteona: 1.61 NS lub LT. Roznia sie w zasadzie tylko tym ze na LT pograsz na necie. Wiec wgraj LT.

5. Fingers

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3

NS ma taka fajna opcje że nie bede musial wgrywac nowszych flashy bo on czyta wszystkie starsze i przyszle wavy LT tez to ma?

6. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Tak.. iX LT czyta wszystko i nie potrzebna jest zabawa z pat chowaniem gier:)
    Sam się nad tym zastanawiałem i wybrałem iX LT.. a może kiedys będziesz chcial zagrac live ; ]

7. Fingers

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziekuje bardzo za uzielone informacje. Prosze moderatow o zablkowoanie tematu i jezeli uznaja to za stosowne usuniecie.

Wczytywanie...

Poleć forum