1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Headset do x'a do 500zl (Pytanie do ludzi w temacie)

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez kubsztix, Styczeń 13, 2013.

1. kubsztix

kubsztix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema, mam pytanie odnosnie headseta do konsolki, w tej chwili mam Turtle Beach x41, a postanowilem kupic cos "lepszego".
    Pierwsze pytanie to, czy kierowac sie w oszukane 5.1 jak to jest w powyzszym przypadku, czy lepiej jakies dobre stereo?
    Jak wiadomo z x41 jest ten problem, ze przejmuja zaklucenia z np. routera, gdyz nadaja na tym samym pasmie tj. 2.4ghz, jesli oszukane 5.1 to zastanawiam sie nad Turtle Beach X42, tutaj niby nie ma problemu z zakloceniami bo nadaja z czestotliwoscia 5.0ghz.
    Sa jeszcze Trittony Ax720, albo turtle beach XP500 ( w tym przypadku nie wiem jak jest z zakloceniami).
    Natomiast jesli stereo to znalazlem Senheiser x320, ale o tych nie wiem nic.
    Jak napisalem w temacie prosze obeznanych o pomoc.
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tritton detonator - dobre stereo, niska cena i słuchawki moga służyć także do słuchania muzy z telefonu/ kompa itp tyle że przewodowe ... sam posiadam Tritton PRO+ - bardzo fajne tylko kable są uciażliwe.

4. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Te sluchawki mialyby sluzyc tylko do grania, takze juz nie chodzi o sluchanie muzyki. Tutaj wlasnie nie wiem co jest lepsze, czy oszukane 5.1 czy dobre stereo? Dlatego potrzebuje kozaka jakiegos w temacie. Co nie zmienia faktu ze sprawdze detonatory, pozdr.

5. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra po przegladnieciu kilku sluchawek pozostaly:
    Tritton ax720 (nic o nich nie wiem, gdzies tam kiedys czytalem, ze niby dobre, oszukane 7.1:), na kablu)

Senheiser x320 (o tych wiem tyle co dzisiaj poczytalem, ponoc bardzo dobra jakosc dzwieku, ale za drogie jak na sluchawki z kablem, tutaj zastanawiam sie nad nimi mocno dlatego wlasnie, ze to senheiser, a wiadomo ze sluchawki to raczej dobre robia)

Turtle Beach x42 (w tych jakies tam presety dali, i co najwazniejsze ze nadaja na czestotliwosci 5ghz, a to duzo w porownaniu z poprzednimi x41, jakos dzwieku pewnie taka sama jak w poprzedniczkach, czyli jak dla mnie bdb, ale nie wiem jak sie maja w porownaniu z zenkami)

Turtle Beach xp500 (ponoc jedne z bardziej przepasionych, calkowicie bezprzewodowe, nawet mikrofon dziala wireless, wiecej nie wiem nic, czestotliwosc 2.4ghz czyli nie wiadomo jak z zakluceniami)

A wiec panowie, napiszcie cos bo jutro bym zamowil, a mam metlik i to spory. Pozdro.

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox 360 Gaming Headsets | TRITTON Audio przejrzyj fajne zestawy już tritton trigger to dobry sprzęt...
    na Twoim miejscu chyba wybrałbym coś bezprzewodowego ... tritton WARHEAD hehe - sam chcialem kupic ale cena mnie odstraszyla- wystarczylo tylko na PRO+ ;)
    http://www.trittonaudio.com/

xp300 można znaleźć w bardzo fajnej cenie...

7. ZychuPL

ZychuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z mojej strony jeszcze Turtle Beach Ear Force X12youtube.pl
    Ale też specjalnie dla Ciebie, wyciagam z plecaka najnowszy PSX Extream, i napiszę Ci którego headseta poleca redakcja. I w cenie 619 Turtle Beach Ear Force PX3 w cenie 619, albo tańsze, co przez to gorsze PX21

8. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czytalem, ze najlepsza opcja to: mixamp astro, i jakies sluchawki stereo np. Sennheiser pc350, to juz raczej najlepszy zestaw, ale przekracza budzet. Wlasnie nie wiem teraz co robic...

9. piter899

piter899 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja mam xp500 delta mw3 i nie mam żadnych zakłóceń od wifi na 2,4ghz na routerze Netgear WNR3500L, dla mnie słuchawki są wystarczające dźwięk określiłbym jako ********* stereo+do tego możesz ładować różne predefiniowane ustawienia dźwięku, nawet sam możesz je tworzyć lub pobierać gotowce, może nie wykorzystuje ich potencjału i dlatego moja ocena jest taka jaka jest, ty może określiłbyś je jako dobre 5.1? Nie wiem, dodam że bardzo ciężkie one są, czuć je na dyni po dłuższej chwili :) ale komfortowe, bo wokół-uszne, czyli ucho całe w muszli siedzi.

10. sunnboy

sunnboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ajak jest roznica pomiedzy ax720 a wersja detonator?tak w skrocie

11. Panicz.

Panicz. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    LAX
    Siemanko,mam podobny problem,poszukuje w miarę dobrych słuchawek ( headset ) do Xboxa.Mam kilka typów ale nie potrafię się zdecydować.Kwota powiedzmy max do 350 polskich pesos.Słuchawki muszą być przewodowe i być wygodne,aby uszy nie bolały po kilku godzinnym graniu ;)

1. Turtle Beach Ear Force Z6A 5.1
    Turtle Beach Ear Force Z6A - HEADSET DO XBOX - 5.1 (2960144840)

2. Tritton Detonator
    SŁUCHAWKI SAITEK TRITTON DETONATOR XBOX360/PC (2936188495)

Czy może lepiej nie przepłacać i kupić coś tańszego typu:

3. Tritton Trigger
    SŁUCHAWKI SAITEK TRITTON TRIGGER XBOX 360/PC (2936188562)

4. Plantronics GameCom X40 (Miałem przyjemność testować ten model przez weekend i były nawet git,duże słuchawki idealnie okrywały uszy)
    Słuchawki PLANTRONICS GameCom X40, Słuchawki z mikrofonem - Media Markt

12. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
  13. Panicz.

Panicz. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    LAX
    Ale które ? Tritton Detonator czy Tritton Trigger ?

14. gregirland

gregirland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    też sie podepnę jeśli mogę :)

Szukam słuchawek z Mic, Wireless, bo kable mnie strasznie denerwują :)
    Cena to tak max 70 Euro (kieruje się cena ponieważ brat sam kupił słuchawki do PS3 Wireless, i jakośc ma po prostu SUPER) NO chyba że ceny Headsetów do Xboxa są poprostu większe :)

15. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja powiem tylko tyle od siebie, przerabialem/przerabiam sluchawki wireless i nie jest wcale tak kolorowo jak sie wydaje, zwracaj uwage na jakiej czestotliwosci nadaja jesli 2,4ghz to jest loteria czy beda dzialac jak w ksiazce pisze. Ja wiem, ze nigdy wiecej wireless.
    Ja pytalem obeznanego goscia jaki zestaw najlepszy i mowi, ze zdecydowanie na kablu, a jesli chodzi o to, co to ma byc? To na MLG najlepszy zestaw to Astro Mixamp (ale mixamp bo sluchawki slabe sa) i do tego Sennheiser np. HD 558, HD 598 lub Steelseries Siberia V2, albo Audio-Technica Ath-ad 700. Zestaw juz troszke wiecej siana kosztuje ale jest to zestaw uniwersalny do wszystkiego, do kompa, konsoli, muzyki, filmow itd. Mixamp juz do mnie jedzie z anglii, takze jak chcecie dam znac, czy jest roznica porownujac do np. Turtlle beach ear force x41. A kolega od sluchawek powiedzial mi wprost, ze musialby mi slon na ucho nadepnac, zeby nie slyszec roznicy, bo turle beach'e sa po prostu slabe.

16. ZychuPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadzam się, żadnych bezprzewodowych słuchawek, miałem raz i nigdy więcej. Wiejec cudowanie bo trzeba podłączyć adapter podłączać do prądu. Trzeszczą, gubią sygnał. Jedyny plus, że jak chciało Ci się lać to mogłeś iść z nimi na głowie do kibla i słyszeć co się dzieje w filmie.

17. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Ja powiem tak. Ostatnio szukałem słuchawek do xa i wybór padł na Tritton Trigger(ze względu na cenę). Słuchawki grają dobrze, są na kablu, oczywiście stereo. Jedyny minus to są za małe nauszniki, może mam zbyt duże uszy ale mogły by by o 1 cm większe to zaspokoiły bu całkowicie moje potrzeby. Ogólnie słuchawki spoko muszę trochę pokombinowac aby je dobrze ułożyc:)

18. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Witam doradzcie w wyborze sluchawek Słuchawki Creative Tactic360 Sigma Xbox micr KrK (2998274434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    a mad catz SŁUCHAWKI MAD CATZ-TRITTON DETONATOR XBOX360/PC (2988768336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktore beda lepsze i mam jeszcze jedno pytanko czy te mad catzyhttp://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-gears-of-war-3-x360-i2976501214.html roznie sie czyms odn tych detonator ?

19. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    na pewno designem i czymm jeszcze

20. ZychuPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Odradzałbym słuchawki 7.1 które nie działają na xboxie, który jest w stanie udźwignąć tylko 5.1, ja osobiście mam Turtle Beach XL1, ale grałem na Tritton AX Pro i myślę, że są nawet lepsze niż Tritton 720, w podobnej cenie.

Wczytywanie...

Poleć forum