1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki iextreme?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nowy1, Październik 17, 2009.

1. nowy1

nowy1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Mam zakupiona konsole z lombardu.Moje pytanie to czy jest mozliwosc sprawdzenia jaki jest tam iextreme?.Dodam ze wszystkie nowe gry jak sciagne to chodza bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. okwa92

okwa92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowe, czyli jakie?

Jak np. Dirt 2, czy fifa to na 100% masz ixtreme 1.51 lub 1.6

4. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Boże, ludzie istnieje takie coś jak szukajka. I wiecie co ostatnio odkryłem, że jest ona bezpłatna. I nawet nie boli. Więc szukaj, szukaj i szukaj.

5. nowy1

nowy1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Tak Dirt2 dziala i Fifa10 takze.

Macius po co sie udzielasz jezeli nie wnosisz nic do tematu? Od tego sa admini lamko;p

Wczytywanie...

Poleć forum