1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki internet wybrac??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FanXbox2, Sierpień 6, 2008.

1. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szukam jakiejs dobrej oferty internetu.Interesuje mnie cos co bedzie kosztowac do 70zł miesięcznie.chodzi mi o taki internet do XBl aby niebyło lagów itp albo np takiego czegos jak w gta 4 ja strzelam na multi do jakiegos faceta a strzały dolatują po chwili.

Ps . I łatwy do podłączenia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrzej92

Andrzej92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Odp: Jaki internet wybrac??

Ja polecam neostrade, ponieważ ma stałą prędkość (choć nie wiem jak z XBL), ale powinno być ok ;)

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A ile razy mozna walkowac, ze lagi maja gowno wspolnego z predkoscia internetu?! To zalezy od pingow, przez wysokie pingi macie lagi... nawet jakbyscie mieli 20Mb a liche pingi to lagi i tak miec bedziecie... Najlepiej sobie wejsc na jakies forum ISP i poczytac opinie uzytkownikow, jak sprawuja sie usluga sieciowa w danym rejonie Polski, jest tam mase graczy pytajacych wlasnie o takie rzeczy. Internet to tez zrodlo wiedzy, a nie tylko gg. :eek: Chcesz neostrade? Znajdz jakies forum i sobie poczytaj jakie ludzie maja pingi np. w Twoim miescie...

5. shenmue23

shenmue23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja też polecam Neo. Jak żyje i mam ją tyle lat to żadnych problemów!!

6. seba660

seba660 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Władysławowo

JA polecam internet Radiowy( Nie mam zadnych lagow), polecam tez UPC(kuzyn ma i rowniez bez lagow granie na Live)

7. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

To masz farta bo ja mam radiówke płace 55zł i jest tak za dnia skacze max 35k a za nocy od 20 8k i lagi tragiczne

8. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ogolnie radiowki w ogole nie nadaja sie do gry online, trzeba miec wyjatkowe szczescie,ab trafic na dobra radowke, co jest z reszta wielka zadkoscia.

9. piotr5001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

A jak oceniacie neti tą promocje 4mb za coś 60zł

10. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Dziala tak samo jak tepsa, bo wszystko idzie tymi samymi kablami. Wiec odwiedz jakiegos sasiada, ktory ma netie/tp czy tam inne takie na kablu od tp, sprawdz sobie transfery i pingi.

P.S.
    Nie lepiej chello/upc live? 10Mb za 89zl, do tego zawsze max transfer i super pingi. ;)

11. piotr5001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

Ale jak zarazie neo mi odpada nie podłączą a chello raczej na wsi nie instalują zostaje mi syfna radiówka od firmy Giga :p czyli ile złapie tyle mam od 8 do 70 :-\

12. miszczyn

miszczyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

UPC jest najlepsze kiedyś było coś 4mb za 40zł chciałem sobie założyć ale w moim bloku z resztą jak w większości w Warszawie można mieć tylko Aster z sieci kablowych.A Aster jest do dupy za przeklinanie odłanczają neta i trzeba znowu płacić za podłączenie internetu.Więc nie wiecie gdzie moge znaleść 2 MB do jakis 70 zł tylko tak żeby nie trzeba było zakładać telefonu domowego?

13. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Co ty gadasz ja mam aster i nic sie nie dzieje place 80 zł za 10mb.Nie wiem kto ci naopowiadal takich glupot ???

14. septem

septem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Moja porada jest taka: jak masz telefon w tepsie to zamow wywiad techniczny- jak przysla technika to powiedz mu zeby sparwdzil jaka przepustowosc na twojej linii pojdzie tylko, zeby koniecznie byl tryb fast- jak jest slaba linia to puszcza ci tryb interleaved i bedziesz mial lagi takie, ze o grze na live mozesz zapomniec.

ps. @cux, to ze netia i tepsa maja po tej samej linii, to niekoniecznie znaczy ze jakosc sygnalu bedzie taka sama. Z tego co wiem netia moze miec dalej swoja stacje i tlumenie moze podskoczyc.

15. piotr5001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

Jednego nie rozumiem dokoła mnie 2 sąsiadów mieli neo a umie lipa ostatnio zauważyłem ze skrzynka nie daleko mnie jest troche inna niż zwykle tzw stara :p

Wczytywanie...

Poleć forum