1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki iXtreme oraz Dashboard wgrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tofi156, Listopad 12, 2010.

1. tofi156

tofi156 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.
    W przyszłym tygodniu kolega przywiezie mojego pierwszego Xbox 360 z UK.
    Kupiłem używanego Elite z dyskiem 120 GB, Jasper z 2009 roku.
    Mam dać znajomemu do przerobienia.
    Jaką wersje iXtreme należy wgrać oraz jaki Dashboard polecacie żeby nie było problemów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a więc.Na chwilę obeną najlepszy jest ixtreme LT 1.1 , ale za"nie wiadomo ile" , wyjdzie(to jest pewne) ixtreme LT+ , który będzie umożliwiał granie w gry , które posiadają AP 2.5(takie zabezpieczenia , które na chwilę obecną posiada tylko Fable 3) , na nowym dashu od Kinecta.Ja na twoim miejscu wgrałbym wersje dasha 9199 czy jakoś tak , poczekał na LT+ i dopiero dasha od kinecta.Chyba , że ci się chce mocno już grać , to wgrywaj na tego dasha 9199 , ixtreme LT 1.1

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum