1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki ixtreme?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kris304, Maj 28, 2010.

1. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Witam, na początek chciałbym sie przywitać ze wszystkimi, i napisać że jeśli był już taki temat, to z góry przepraszam. Mam zamiar kupić konsole(od razu przerobioną) i właśnie zastanawiam sie którą wybrać. Jedna ma flash ixtreme lt 1.1 a druga ixtreme 1.6 (niestety nie wiem jaki to napęd). Tak więc kiedy bd kupował konsole to z jaką wersją ixtreme najlepiej? oczywiście pod napęd lite-on

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepszy jest LT, ponieważ czyta wszystkie gry bez patchowania na starsze wave.

4. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    aha, a czy warto kupić konsole z ixtreme LT 1.1 czy może jest jakaś lepsza wersja pod napęd LT?

5. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Naped w konsoli bedziesz miec zapewne liteon.LT to nazwa iXtreme.Jak narazie Lt 1.1 jest najnowsza i najlepsza przerobka.

6. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie zapomnij kupic konsoli ze zgranym kluczem napędu, bo potem bedzie niemozliwa aktualizacja ixtreme (poprostu spytaj sprzedawce czy ma plytke ze zgranym kluczem napędu).

7. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja już mam konsole z liteonem v3 .Chce teraz przerobić konosle, chyba wybiore lt 1.1 ale mam pytanie czy na nim pujda wszystkie gry ,z kazdym wawe ?? Jak jest z regionem po przeróbce czy na tej przerubce moge uruchomic gry przerobione na free region i pal??

8. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na LT idą wszystkie gry, na każdym Wave, bez żadnego przerabiania, Region Free i Pal (NTSC też tylko konsole europejskie nie są do tego przystosowane i bodajże będą zwalone kolory).

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    pUjda wszystkie na tej przerUbce :) region tylko RF i PAL

Wczytywanie...

Poleć forum