Jaki kabel do konsolki

Kretonus

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Kupiłem dziś na Allegro konsole XBOX 360 + LT3.0 SUPER PROMOCJA TYLKO 190`PLN (3693551454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i teraz mam pytania jaki kabel do TV mam kupić tzn mam takie wejścia do TV:

- http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/80/38/18/3580381875_5
- http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/80/38/18/3580381875_4

i czy kabel Component HD AV dla konsoli Xbox 360 będzie tam pasował. Jeśli nie to jaki mam zakupić i czy będzie hd.

Oraz 2gie pytanie kupilem pada ORYGINALNY BEZPRZEWODOWY PAD do XBOX 360 / SLIM (3671130266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i czy to dobry wybór :)

z góry dzięki.
 

Ziomalek53

Banned
Użytkownik
Kabel oczywiście hdmi, dla najlepszego obrazu. Pad dobry.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Kabel oczywiście hdmi, dla najlepszego obrazu. Pad dobry.
Widziałeś w takim szrocie wyjście hdmi? Koleś sprzedał 15 trupów .... gratuluję zakupu i radzę nie inwestować bo zanim wszytko kupisz będzie po konsoli i gwarancji.....



Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
 

Kretonus

Użytkownik
Użytkownik
Już się nie martwcie co ja kupiłem mój problem i tak rzadko będę jej używał najczęściej żeby sobie z kolega w fife zagrać. Tylko proszę o odpowiedz na pytania.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Do obrazu najlepiej hdmi, jeśli to ma wg takie wyjście..
Tak jak napisał orso6, za długo Ci to nie pochodzi. Tylko proszę później nie płacz na forum że wyskoczyły czerwone diody i nie wiesz czemu..

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Już się nie martwcie co ja kupiłem mój problem i tak rzadko będę jej używał najczęściej żeby sobie z kolega w fife zagrać. Tylko proszę o odpowiedz na pytania.
Kup zwykły kabel pod wyjście av i będziesz miał hd component.

Ja się tym nie martwię tylko przykro patrzeć że koleś sprzedaje 15 trupów i znajduje tyłu chętnych, a później płacz, czy nie szkoda wyrzucić 220 zł w błoto lepiej oddać potrzebującym.

TAM NIE MA HDMI

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
:banghead:
 

Ziomalek53

Banned
Użytkownik
Tym się kierowałem, więc może jest te wyjście Xbox 360 – Wikipedia, wolna encyklopedia
 

Masstah

Użytkownik
Użytkownik
W telewizorze ma wyjscie HDMi i Euro i raczej konsole podłączysz pod Euro bo wyjscia HDMi w konsoli jak napisał mój poprzednik raczej nie masz, więc kupuj kabel AV Component a pada kupiłes dobrego, pozdro ;D
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Kretonus wierz nam wszyscy ci dobrze radzą odnośnie zakupu konsolki i powiem szczerze, jesli sprzedajcemu jeszcze nie wplacileś pieniędzy to zrezygnuj z zakupu bo możesz, unikniesz rozczarowania a twoje słowa "Już się nie martwcie co ja kupiłem mój problem i tak rzadko będę jej używał najczęściej żeby sobie z kolega w fife zagrać" powiem tyle że on kolesia sprzęty to nawet od małego używania padają, nie mówiąc o modzie wentylatora gdzie ta konsola hałasuje jak Odkurzacz.
 

Do góry Bottom