1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki kabel do monitora?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cimbo, Styczeń 11, 2014.

1. cimbo

cimbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że był już wałkowany ten temat ale tej odpowiedzi nie znalazłem, a więc:

1. Mam monitor z wyjściem D-SUB, jaki kabel będzie najlepszy do podłączenia Xboxa 360 SLIM?
    VGA - D-SUB z audio czy HDMI - D-SUB z audio?
    Czy w ogóle będzie różnica w obrazie skoro i tak monitor ma wyjście analogowe.

2. Czy podłączając konsolę do monitora z wyjściem DVI (cyfrowym) kablem HDMI - DVI z audio będę miał obraz w jakości HD?
    Tyle, że taki kabel z audio jest dość drogi i chyba są jakieś problemy z podłączaniem głośników/słuchawek.

Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupujesz kabel VGA i po kłopocie, najlepiej oryginalny M$ lub BigBena. HDMI na VGA ? Raczej nie.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    naprawde nie wiem jak szukales bo odpowiedzi sa i to w ogromnych ilosciach, skoro masz monitor z DVI to najlepiej podlaczyc zwyklym kablem HDMI-DVI wtedy bedzie najlepszy obraz w HD, a dzwiek uzyskac ze standardowego kabla AV dolaczonego do konsoli

5. cimbo

cimbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I nie będzie żadnych problemów z wyświetlaniem obrazu mimo podłączonych dwóch kabli?

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  7. cimbo

cimbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak chcesz uszkodzić PC, konsole i monitor to jest najlepsze wyjście. To jest rozgałęźnik by podłączyć 2 monitory pod jedno gniazdo. Oczywiście także by działało w drugą stronę ale musiał byś wyłączać jedno urządzenie przez włączeniem drugiego.

Do takich czynności są przełączniki, i wtedy można podłączyć np. 4 źródła pod jedno gniazdo w TV i przełączać przełącznik na wybrane. http://sklep.rms.pl/switch-przelacznik-dvi-audio-4xin-1xout-lindy-38032

9. cimbo

cimbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Taki switch to zbyt droga sprawa. Miałem taki zamiar, że tylko włączam jedno urządzenie. Ale skoro może to uszkodzić urządzenia to bez sensu.

Wczytywanie...

Poleć forum